Půjčky Provident Financial recenze

6.8.2013
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Jednou z velmi známých nebankovních společností, která půjčuje lidem peníze je hned vedle Home Credit či Cetelem také firma Provident Financial.

S touto společností mají lidé zkušenosti často z oboustran – ať už jako dlužníci, kteří si u Providentu půjčili anebo jako obchodní zástupci, kteří zde budují svoji kariéru. Podívejme se, co vlastně tato nebankovní společnost nabízí a jaké půjčky u nich můžeme získat.

Peníze na ruku až do domu

V nebankovním sektoru funguje opravdu mnoho úvěrových poskytovatelů, kteří vám půjčí peníze převodem na účet. Pro klienty, kteří ale vlastní bankovní konto nemají už jsou tak možnosti značně omezené a jim tak nezbývá nic jiného, než si vzít hotovostní půjčku anebo si nechat poslat peníze složenkou.

Právě u Providentu mají šanci tito klienti, kteří nemají účet v bance a raději by tedy získali peníze v hotovosti. U Providentu si mohou vybrat hotovostní půjčky od 4000 Kč až do 80 000 Kč s dobou splastnosti i na několik let. Minimální doba je 45 týdnů, maximální pak 100 týdnů.

Bezhotovostní půjčky

V případě, že patříte mezi skupinu klientů, kteří si raději půjčí převodem na účet, lze využít bezhotovostní půjčky Provident. Zde si můžete půjčit stejnou částku jako u předchozí varianty. Výhoda je v tom, že u této půjčky jsou úroky znatelně nižší. Dalším rozdílem je pak to, že splátky platíte také převodem na účet, nikoliv zástupci jako v případě hotovostní půjčky.

Podmínky Provident půjčky

Protože se jedná o nebankovní úvěry, nejsou zde požadavky na bonitu klienta přísné tak, jako to bývá u bankovních institucí. Stačí tedy pouze občanský průkaz, dostatečně vysoké příjmy a to, abyste nebyli vůči této společnosti někdy v minulosti zadlužení. Jejich půjčky jsou bez skrytých poplatků a předem nic neplatíte, ovšem úrokové sazby u jejich úvěrů nejsou zrovna nejnižší.

Provident reklama

Půjčky Provident Financial recenze
Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

2 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Půjčky Provident Financial recenze
Ohodnotit recenzi

Půjčky Provident Financial recenze
Ohodnotit recenzi