4.1.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

Quick půjčka do výplaty

4.1.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

Nebankovních společností, které půjčují peníze do výplaty, je větší množství. Využít může například služeb nebankovních společností jako je Ferratum Czech, Dollar Finance a jejich Omega půjčky anebo Perfect Money půjčku před výplatou. Mezi podobné firmy, jako tyto uvedené lze zařadit i úvěr s názvem Quick půjčka.

Oproti předchozím zmíněným úvěrům jde však půjčku, kde lze získat mnohem více peněz. Půjčují totiž až do 150 000 Kč, kvůli tomu jsou zde ovšem o něco vyšší podmínky a požadavky na bonitu klienta.

Quick půjčky nabízí společnost T&C DOMOV s.r.o., která má v nabídce kromě tohoto úvěru také další půjčky, jako je třeba Quick Max. Firma působí v Brně a zde má také své pobočky. Pokud je tedy Brno město, kam to máte blízko, můžete si vyřídit tuto nebankovní půjčku přímo na jejich pobočce.

Co sebou pro schválení půjčky?

quick půjčkaAbyste mohli získat Quick půjčku, je třeba splnit určité požadavky. Mezi ty patří třeba to, že klient musí být starší 18ti let, musí bydlet v místě trvalého bydliště, musí být z Česka a mít prokazatelný příjem až 9 000 Kč.

Doklad o příjmu může být v různých variantách, záleží na tom, z jaké skupiny obyvatel žadatel je. Zaměstnanci musí doložit potvrzení příjmů od zaměstnavatele, důchodci výměrem důchodu, podnikatelé a OSVČ výpisem ze živnostenského rejstříku nebo daňovým přiznáním a je možné také doložit příjmy z renty.

Není to tedy rozhodně půjčka určena nezaměstnaným, jako klasické menší půjčky před výplatou, jaké nabízí třeba zmíněná Ferratum.

Kolik přeplatíte?

V případě klasických úvěrů a ne SMS půjček je snadné porovnání úrokových sazeb pomocí hodnoty RPSN. Ta je u Quick půjčky od 68,9% do 74,4%, podle toho, kdy a na jak dlouho si peníze půjčíte. Je to relativně vysoká hodnota, ale není se čemu divit, tato quick půjčka je přeci z nebankovního sektoru

Quick půjčka do výplaty
Ohodnotit recenzi

4 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Quick půjčka do výplaty
Ohodnotit recenzi

Quick půjčka do výplaty
Ohodnotit recenzi