Recenze na půjčky Cetelem

26.7.2013
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Jednou z nebankovních společností, u které si lidé často půjčují peníze, je úvěrová společnost Cetelem.

Jistě už mnoho z vás o této firmě slyšelo, protože u nás působí opravdu dlouho a má na finančním trhu silnou pozici.

U Cetelem je dostupná klasická půjčka, ovšem zapůjčit si finanční prostředky můžete i jinou formou a to například díky jejich kreditní kartě nebo půjčce na auto.

Cetelem je nebankovní společností, která vám může půjčit opravdu mnoho. Jako jedna z mála společností nabízí úvěry od 50 000 až do 1 000 000 korun.

Recenze půjčky CetelemMezi požadavky této firmy patří nutnost doložení příjmů, doložení vaší totožnosti a případně také totožnosti partnera a také výpis z bankovního účtu.

A co zkušenosti klientů a opravdových zákazníků této firmy?

Anonymní

Cetelem nabízí kartu jménem Aura…Neber jí!!Jelikož my sme jí nutně potřebovali,nez­bývalo nic jiného…vzali sme si 50 000,–kč a splácíme 2500,–kč měsíčně!!a o 10 000,–je přeplatíme.

Ludmila

My měli půjčku Cetelem a jsem ráda že je splaceno šílený úroky,v létě jsme byli na dovolené na přelomu měsíce.Nedošla tam splátka do konce měsíce a pokuta 800kč jsem ráda,že si našetříme na co potřebujeme půjčku už nikdy

Jana

CETELEM má sice vysoký úrok, ale jinak jednání slušné – já si brala něco, když měli v akci ty splátky bez navýšení a opravdu to bez navýšení bylo. Když jsem odmítla pojištění, tak se opravdu neplatí ani koruna navíc, ale akce bez navýšení mají jen na nákup na splátky, ne na půjčku.
Akorát tedy pošty od nich chodí spousta, takže by sis musela dát korespondenční někam jinam.

Recenze na půjčky Cetelem
Ohodnotit recenzi

4 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Recenze na půjčky Cetelem
Ohodnotit recenzi

Recenze na půjčky Cetelem
Ohodnotit recenzi