Revolvingový úvěr Cetelem

4.10.2013
Kategorie: Kreditní karty, Rychlé půjčky

Cetelem patří u nás k největším poskytovatelům komplexních finančních služeb. Osobní půjčky, kreditní karty i úvěrů na vozidla. Mezi nabízenými službami je též revolvingový úvěr Cetelem. Revolvingové úvěry nabízí všechny banky a vybrané nebankovní společnost, ke kterým Cetelem patří.

Revolvingový úvěr Cetelem Vám dává možnost opakovaného čerpání ze splacení

Revolvingový neboli obnovující se úvěr je druh úvěru, při kterém můžete již splacenou část opakovaně použít. Revolvingový úvěr Cetelem je jedním z těchto úvěrů, který poskytuje nebankovní společnost.

Takový úvěr Vám Cetelem nabízí. Mezi poskytované služby společností Cetelem patří právě hlavně půjčky a úvěry.

Můžete si půjčit půjčku na cokoli, na auto, na bydlení a rekonstrukci či využít možnosti sloučení půjček. Mezi službami nechybí ani revolvingový úvěr Cetelem, který Vám díky svému principu opakovaného použití zajistí přísun prostředků z již splacené části úvěru.

To se hodí v případě, kdy splatíte část úvěru a najednou potřebujete nečekaně více, než zbývá. Proto využijete možnosti revolvingu a použijete k úvěru již zaplacenou částku.

Revolvingový úvěr Cetelem se stejným principem jako kontokorentní úvěr

Princip revolvingu je prakticky totožný s kontokorentním úvěrem. Revolvingový úvěr Cetelem Vám přináší možnosti úvěru s postupným splácením a opětovným čerpáním. Málokterá nebankovní společnost tento typ úvěru poskytuje. Cetelem je však jednou z největší nebankovní společností v ČR se stálou pozicí na trhu. Revolvingový úvěr Cetelem je výhodný pro menší i větší úvěry, pro jednotlivce i firmy.

Nejen revolvingový úvěr Cetelem, společnost nabízí mnohem více

Revolvingový úvěr Cetelem není jedinou zajímavou službou této společnosti. Nabízí finanční služby v oblasti půjček i jejich konsolidací, výhodné nákupy na splátky, kreditní kartu Cetelem i například úvěry na vozidlo.

Využijte revolvingový úvěr Cetelem s výhodnějšími podmínkami než nabízí banky nebo některou z dalších nabízených služeb. Cetelem je velkým a stabilním hráčem na poli finančních služeb, a proto se rozhodně nemusíte bát o bezpečnost a solidnost těchto úvěrových služeb.

Revolvingový úvěr Cetelem
Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Revolvingový úvěr Cetelem
Ohodnotit recenzi

Revolvingový úvěr Cetelem
Ohodnotit recenzi