Rozhodnuto.cz půjčka

6.11.2013
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Půjčka Rozhodnuto.cz má celkem zajímavé parametry, které z ní činí jednu z nejzajímavějších komodit na trhu. Úroková sazba začíná na osmi procentech, a když přihlédneme touto cestou třeba ke Kouzelné půjčce, kde je tato hodnota takřka čtyř set procentní, je tato nabídka patrně o něco výhodnější. Celková roční procentní sazba nákladů jen mírně převyšuje deset procentních bodů, což je také opravdu solidní číslo.

Rozhodnuto.cz spravuje známá tuzemská společnost Cresco Group, která sídlí v našem hlavním městě. O transparentnost je tedy víceméně postaráno.

Rozhodnuto.cz půjčka Půjčku u Rozhodnuto.cz je možné splácet až po dobu 84 měsíců (tedy jinými slovy sedmi let), výhodou je samozřejmě i fakt, že lze vše vyřídit z domova, jen prostřednictvím telefonu či internetu, takže případnou žádostí o úvěr tak nepřijdete o tolik času, jako kdybyste museli vysedávat na pobočce některé nebankovní společnosti.

Samozřejmostí je i to, že vůbec nepotřebujete ručitele – nicméně je jasné, že doba, kdy byla tato osoba „navíc“ potřeba, je dávno minulostí.

Pokud jste už rozhodnuti o tom, že půjčka u této nebankovní instituce bude skutečně to pravé, stačí na jejích webových stránkách vyplnit krátký dotazník (tem obsahuje v zásadě jen jméno, příjmení, rodné číslo, číslo mobilního telefonu a samozřejmě email, stejně jako Váš čistý měsíční příjem, který je rozhodující pro stanovení maximální výše úvěru), který je zde nutný k registraci a následně stačí jen regulérní žádost o úvěr.

Ta je samozřejmě zdarma, stejně tak nezaplatíte ani obvyklý poplatek za zprostředkování půjčky, který Vám bude tak nějak odpuštěn. A kolik že si vlastně vůbec můžete půjčit? Maximální možná částka je v tomto případě šest set tisíc korun.

Rozhodnuto.cz půjčka
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Rozhodnuto.cz půjčka
Ohodnotit recenzi

Rozhodnuto.cz půjčka
Ohodnotit recenzi