Rychlá a výhodná Hot půjčka

27.2.2015
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Chybí vám peníze? Máte záznam v registru nebo nechcete dokládat příjmy a banka vám díky tomu nepůjčí? Využijte žhavou nabídku hot půjčky.

Kolik mi Hot půjčka může půjčit?

Hot půjčka nabízí od 10 000 kč do 150 000 kč s dobou splácení od 24 do 84 měsíců. Aby jste mohli nabídku hot půjčky využít, je potřeba vyplnit nezávazný formulář. Poté se s vámi spojí operátorka, která s vámi probere detaily půjčky. Půjčka je schvalována individuálně. Po schválení půjčky vám jsou ihned peníze zaslány na váš účet. Půjčka je vhodná pro matky na mateřské, důchodce i podnikatele. Pokud máte jakýkoliv pravidelný příjem, můžete si půjčit kdykoliv bez ručitele nebo zástavy nemovitosti. Není vyžadován ani spolužadatel. Pokud nemůžete zaslat splátku, je potřeba se domluvit na náhradním řešení.

Co Hot půjčka nabízí?

Hot půjčka nabízí především perfektní servis pro své stávající i nové klienty. Půjčili jste si, ale půjčka vám nevyhovuje? Do třiceti dnů můžete bezproblémů od smlouvy o půjčce odstoupit. Také nabízí nízké úrokové sazby, nízké splátky a velmi rychlé online vyřízení. Půjčku můžete splatit předčasně bez sankcí za předčasné splácení. Pokud řádně splácíte, můžete získat zpět až 21 splátek, což je jedinečná nabídka, díky které ušetříte až několik tisíc korun. Hot půjčka má hned několik výhod:

  • rychlé vyřízení online
  • peníze ihned na účtě
  • bez nahlížení do registru
  • bez dokládání příjmů
  • nepožaduje nastavení inkasa z vašeho účtu

Kdo je Hot půjčka

Hot půjčka patří mezi jeden z produktů společnosti Cresco group, která na internetu nabízí zprostředkování nebankovních úvěrů a půjček, affiliate programy, ale také levné letenky i volání. Společnost je prověřená mnoha zákazníky a na svém webu uvádí veškeré své kontakty. Po zaslaní vyplněného formuláře váš kontakt předají firmě, jež půjčky poskytuje. Půjčku můžete skutečně získat. Nevýhodou však je, že po zadání vašich údajů a to především emailové adresy vám začnou chodit do pošty nejrůznější nabídky na půjčku. Další nevýhodou je, že se na stránkách hotpujcka.cz nedozvíte, za jakých podmínek můžete půjčku získat. Chybí údaje o RPSN, poplatcích za poskytnutí půjčky nebo vedení úvěrového účtu, pokud nějaké jsou společností účtovány. V případě, že vám poskytovatel půjčku zamítne, operátorka vám nabídne jinou adekvátní půjčku.

Kdo je zprostředkovatel úvěru

Zprostředkovatel úvěru je fyzická či právnická osoba, která vám za odměnu zprostředkuje získání úvěru. Zprostředkovatel může pracovat hned pro několik poskytovatelů úvěrů a také by měl tuto informaci zákazníkům uvést, což mu také ukládá spotřebitelský zákon. Zákazník by se měl dozvědět, na koho se má obrátit v případě, že chce odstoupit od smlouvy v zákonné lhůtě do 14 dnů nebo s případnými dalšími otázkami a požadavky.

 

 

Rychlá a výhodná Hot půjčka
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Rychlá a výhodná Hot půjčka
Ohodnotit recenzi

Rychlá a výhodná Hot půjčka
Ohodnotit recenzi