Rychlá půjčka před výplatou

2.12.2013
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Někdy je potřeba zajistit si jen pár tisíc krátkodobě, třeba když chybí finanční prostředky krátce před výplatou a vy potřebujete na zaplacení složenek nebo na nákupy.

V bance ovšem tak rychle nepůjčují, to jedině v případě, že máte kontokorentní úvěr anebo kreditní kartu. Tyto dvě služby vám mohou rychle zajistit určitou částku bez nutnosti vyřizování žádosti.

Jestliže však tyto služby už sjednané nemáte, pak je vhodnější se obrátit na nebankovní sektor, kde funguje mnoho společností, které nabízí rychlé půjčky.

Mezi takové firmy patří i Perfect Money s.r.o., česká nebankovní společnost, která u nás půjčuje už několik let bez problémů. Jejich nabídka rychlé půjčky před výplatou je užitečná pro tisíce klientů měsíčně, kteří si tam půjčují od 1000 do 5000 Kč. Získání půjčky Rychlá půjčka před výplatou je zde totiž rychlé a snadné.

Jak získat půjčku před výplatou?

Díky internetu dnes nemusíte chodit na žádné pobočky a vyřizovat tam úvěr osobně. Postačí vám návštěva internetových stránek se žádostí o Perfect Money půjčku. Na těchto stránkách si pak rychle vyřídíte potřebnou žádost vyplněním krátkého formuláře.

K získání této půjčky nebudete potřebovat víc než občanský průkaz. Není zde potřeba doložení příjmů, nevyžaduje se ani zástava či ručitel. Velkou výhodou je také to, že tato rychlá půjčka před výplatou je naprosto bez poplatků předem, nemusíte platit ani 1 Kč.

Na jak dlouho si můžu půjčit

Půjčka bez poplatkuSplátkový kalendář je u Perfect Money jednoduchý. Nový klienti mohou mít dobu splatnosti až do 21 dnů, v případě opakované půjčky je možnost až 28 dnů.

Půjčku si můžete za poplatek prodloužit a odložit tak splacení dluhu o nějakou dobu.

Výhoda je v tom, že poplatek za prodloužení platíte až na konci splatnosti, tedy až s dlužnou částkou.

Peníze online – rychle na účet

Perfect Money patří mezi nebankovní společnosti, které nabízí tzv. online půjčky – vyřídíte je jednoduše přes internet. Nemusíte ani pro peníze nikam chodit, tato společnost je zasílá zrychleným převodem na váš účet.

Ohodnotit recenzi

2 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Rychlá půjčka před výplatou
Ohodnotit recenzi

Rychlá půjčka před výplatou
Ohodnotit recenzi