Rychlá půjčka přes SMS

16.12.2014
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Nemusíte ani vytáhnout paty z domu a půjčíte si během pár minut. Nevěříte?

Rychlá půjčka je toho jasným důkazem, stačí opravdu jen krátká SMS zpráva anebo bleskové vyplnění žádosti na internetu a máte vystaráno, nic víc dělat už pro přidělení menšího úvěru nemusíte.

Navíc je to věc zcela bez rizika, nebankovní společnosti působící na tuzemském trhu patří k zavedeným firmám, které za deset či patnáct let nabraly desítky tisíc spokojených zákazníků. Takže nad čím váháte?

Žádné poplatky předem, vlastně ani jediná koruna. Vše zcela jednoduše, snadno, rychle a bez zbytečných tax navíc.

Prostě přesně tak, jak si možná rychlou půjčku představujete v ideální verzi – a ona přesně taková opravdu je.

Půjčka od známé firmy

Nebankovní společnost Crediton u nás patří opravdu mezi známé firmy a poskytovatele krátkodobých online půjček, které můžete využít například, když potřebujete urychleně vypůjčit menší sumu. Nejde o žádnou malou firmu, která se tu objevila před pár měsíci, Crediton patří opravdu mezi stabilní hráče na trhu, což potvrzuje nejen to, že svoje služby nabízí v dalších čtyřech státech Evropy.

rychla-sms-pujcka

Rychlá půjčka je dostupná všem, prakticky bez rozdílu věku nebo příjmové skupiny. Dočká se tak naprosto kdokoliv, kdo si požádá – a navíc opravdu bleskovým tempem.

Crediton se zaměřuje pouze na menší úvěry, pomocí nichž si lze požádat maximálně o 20 000 Kč, ovšem to je přesně to, co na trhu s úvěry v posledních letech chybělo.

Doba splatnosti?

Tu lze nastavit celkem svobodně, až do třiceti kalendářních dnů. Nemusíte se proto bát, že nebudete mít dostatek peněz na splácení půjčky.

Během jednoho kalendářního měsíce se už někde ty peníze v rodinné kase objeví, i kdyby se termín výplaty natáhl sebevíc. A kdyby náhodou ne, tak zaplatíte v průměru jen jedno procento dlužné částky za den prodlení, celkově můžete splátkový kalendář prodloužit ještě o dva až šest týdnů podle konkrétní společnosti. Takže je vše v pořádku, ne?

Příklad splátky:

V případě, že si půjčíte 5 000 Kč se splatností na 30 dnů splatíte dlužnou částku a poplatek 1335 Kč navíc. Nic dalšího neplatíte, ani předem ani po splacení dluhu.

Tabulka splátek

Výše půjčkyObdobí splatnostiPoplatekCelkem
500 Kč14 dní175Kč675 Kč
1 000 Kč14 dní224 Kč1224 Kč
1 500 Kč14 dní306 Kč1806 Kč
2 000 Kč21 dní477 Kč2477 Kč
2 500 Kč21 dní580 Kč3080 Kč
3 500 Kč21 dní790 Kč4290 Kč

Nepůjčí každému, ale půjčují zodpovědně

V dnešní době je bohužel stále více lidí, kteří svoje pohledávky nevrací včas a dluhy poskytovatelům půjček prostě nesplácí. Je proto potřeba i u menších firem, jako je Crediton alespoň částečně zkontrolovat bonitu a solvetnost klienta. Není to tu ovšem tak přísné jako v bankách a rozhodně zde schválí většímu počtu klientů.

Splácení krátkodobé půjčky od Crediton

Splácení rychlých SMS půjček probíhá trochu jinak než u bankovních úvěrů. Malou krátkodobou půjčku splatíte jednorázově a to odesláním dluhu a poplatku za půjčení na účet dané nebankovní společnosti se správnými údaji (variabilní symbol, číslo účtu a banky). Můžete to provést z vaší banky buď na pobočce, přes internetbanking anebo třeba složenkou na poště (zde pozor na dobu převedení peněz – chvíli to trvá).

Splátka je zde tedy jednorázové a dluh je nutné uhradit před uplynutím doby splatnosti.

Přehledně a bez podvodu

Půjčka od Creditonu patří mezi typy úvěrů, u kterých můžeme 100% říct, že nejde o podvod. U této firmy si každý měsíc půjčují peníze stovky klientů bez problémů. Nejsou zde totiž žádné skryté podmínky, jako například navýšení o penále nebo další rizikové háčky ve smlouvě. Díky jejich online kalkulačce si tak můžete hned nezávazně spočítat, kolik za půjčku celkově přeplatíte.

Rychlá půjčka přes SMS
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Ohodnotit recenzi

Ohodnotit recenzi