Rychlá půjčka pro dlužníky

17.3.2015
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Rychlá půjčka pro dlužníky je pro lidi, kteří splácejí nějakou půjčku nebo úvěr. Pro lidi, kteří spadají pod tento typ půjček jsou vhodné jak půjčky bankovní, tak nebankovní.

Výběr půjčky závisí na tom, zda jste nebo nejste v registru dlužníků. V registru dlužníků se ukládají informace o nespolehlivých žadatelích půjček. Pokud nemáte záznam v registrech, můžete použít půjčku z banky i nebankovní. Rychlá půjčka pro dlužníky je určena pro ty, kdo záznam v registru mají a banka by jim žádost zamítla. Půjčky pro dlužníky najdete na internetu pod nejrůznějšími názvy jako půjčka bez registru, půjčka bez příjmů, apod.

Rychlá půjčka pro dlužníky lze vyřídit prostřednictvím telefonu i pomocí sms zprávy. Půjčku zájemci získají i na internetu vyplněním formuláře. Schválení a posouzení půjčky trvá maximálně 24 hodin. Podmínky pro získání jsou klasické jako u všech ostatních půjček – věk minimálně 18 let, doklady totožnosti. Není potřeba zástava, ručitel ani dokládání příjmů.

Doporučujeme přečíst si smlouvu, nastavit si podmínky dobu splacení případně splátkový kalendář. Nezapomeňte se seznámit se všemi poplatky. Půjčka pro dlužníky není příliš dobrou volbou, pokud vám banka nechce půjčit, je to z důvodů, že chrání své klienty před velkým předlužením. Rychlá půjčka pro dlužníky je k dispozici na vašem účtě za několik málo minut. Je však potřeba mít vlastní bankovní účet, trvalý pobyt na území České republiky. Půjčit si mohou nejen dlužníci, ale i osoby s nízkými příjmy, třeba studenti.

 Rychlá půjčka až 12 000 kč

Pokud chcete peníze opravdu rychle, můžete využít malou půjčku do výplaty. Tato rychlá půjčka do výplaty je možná až do 12 000 kč. Pokud si půjčujete poprvé, bývá tato částka zpravidla nižší a teprve opakovanou půjčkou si můžete v závislosti na vaší bonitě půjčit vyšší částky. Pamatujte však na to, že peníze je potřeba vrátit do jednoho měsíce. Půjčky bez nahlížení do registrů jsou úročeny vysokou úrokovou sazbou. Malé půjčky se vracejí v jednorázové splátce. Větší částky si můžete rozdělit do jednotlivých splátek. Vyplatit si půjčku můžete nechat na účet nebo poštovní poukázkou. Počítejte ale s delší časovou prodlevou než k vám složenka dorazí.

Rychlá půjčka pro dlužníky má výhodu snadné dostupnosti a rychlého schválení. Je třeba se zaregistrovat na stránkách poskytovatele, což vám nezabere více než pět minut. Teprve potom můžete žádat o konkrétní půjčku, kdy si také nastavíte za jak dlouho chcete peníze vrátit a také se hned dozvíte, kolik musíte vrátit. Většina těchto půjček však není určena osobám s exekucí ani s podaným návrhem na insolvenci.

Rychlá půjčka pro dlužníky
Ohodnotit recenzi

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Rychlá půjčka pro dlužníky
Ohodnotit recenzi

Rychlá půjčka pro dlužníky
Ohodnotit recenzi