27.3.2015
Kategorie: Rychlé půjčky

Rychlé půjčky na ruku

27.3.2015
Kategorie: Rychlé půjčky

Rychlé půjčky na ruku jsou oblíbeným artiklem ve chvíli, když opravdu potřebujete peníze rychle. Najdete je v nabídce nebankovních společností. Peníze vám vyplatí hned po podepsání smlouvy. Půjčí vám do 80 000 kč. Nižší částky půjčí studentům a ženám na mateřské.

O rychlé půjčky na ruku si můžete požádat emailem, telefonicky i osobně, pokud má firma pobočku ve vašem městě. Po zadání poptávky k vám vyšlou obchodního zástupce, který s vámi probere veškeré náležitosti smlouvy a zodpoví veškeré vaše otázky. Rychlé půjčky na ruku získáte za podmínky, že je vám více než 18 let, máte trvalé bydliště na území České republiky a platné doklady totožnosti a samozřejmě také příjem. Půjčit si mohou ženy na md, studenti či podnikatelé a především zaměstnanci. Firmy sice nenahlížejí do registrů dlužníků, ale klienty posuzují podle svých databází i díky tomu jsou tyto půjčky opravdu rychle vyřízeny. Peníze vám přinesou domů do jednoho, maximálně dvou dnů i o víkendech či svátcích.

Jednotlivé druhy rychlé půjčky na ruku se odlišují v různých parametrech počínaje maximální výší půjčky, počtem splátek a konče úrokovou sazbou. Je proto důležité si jednotlivé půjčky porovnat. Počítat musíte i s případným uhrazením první splátky ihned po získání půjčky. Půjčku si vyřídíte přitom z pohodlí domova, pokud jste si vybrali půjčku, kdy musíte navštívit pobočku vy, jde o ještě rychlejší způsob, protože peníze můžete získat ještě ten den. Stačí si vše domluvit telefonicky a pak už jen přijít podepsat smlouvu. Výhodou těchto půjček, že nemusíte ověřovat váš účet nebo nikam posílat své doklady. Také nejsou poplatky účtovány předem. V případě potřeby také můžete vrátit peníze dříve a snížíte tak celkovou cenu dlužné částky i o několik tisíc korun. Pokud nemůžete uhradit splátku, je vám také umožněno individuální splacení.

Rychlé půjčky na ruku
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Ohodnotit recenzi

Ohodnotit recenzi