Ceny plynu

Díky uvolnění trhu před několika lety došlo k tomu, že si lidé mohou vybrat vlastního dodavatele plynu a najít si tak výhodnější cenovou nabídku. Nemusíte se nyní omezovat na dodavatele, který je ve vašem okolí, ale díky srovnání cen plynu si můžete najít toho nejlevnější. Bohužel ne vždy je nejlevnější nabídka tou nejkvalitnější a tak se může například stát, že po nějaké době (až daný dodavatel nasbírá dostatečné množství klientů) tento dodavatel zdraží na stejné ceny, jaké nabízí konkurence. Proto vám přinášíme recenze dodavatelů a distributorů plynu, díky nimž se můžete dozvědět, jak tyto firmy opravdu fungují.

Hledáte-li informace o slovenských finanční produktech doporučujeme navštívit nezávislé a spolehlivé recenze na finančním magazínu FinancieOnline.sk a využít přehledného srovnávače půjček CoolPozicky.sk.

Dodavatelé plynu 2013

12.7.2013

Ještě před několika lety nebylo možnost změny dodavatele plynu možná. Od roku 2007 však došlo ke změně a otevřel se tak trh a hlavně možnosti pro koncové zákazníky, kteří už nebyli závislí na jednom dodavateli. Na trhu se od

nejlepsi