Ferattum prodloužení

Jednou z nebankovních společností, která nabízí krátkodobé půjčky do výplaty je firma Ferratum Czech. U této společnosti si můžete ihned požádat půjčku v hodnotě od 500 až do 10 000 Kč. Peníze posílá jak na účet, tak složenkou. Co se však stane, když nestíháte svůj dluh u této společnosti splatit?
Ferratum takovým klientům nabízí možnost prodloužení půjčky. U Ferratum si můžete prodloužit splatnost vašeho úvěru 3x a pokaždé až o 30 dní. Celkem si lze tedy půjčku prodloužit až o 90 dnů. Půjčku lze provést přímo na internetových stránkách anebo odesláním žádosti o prodloužení přes SMSku.

Hledáte-li informace o slovenských finanční produktech doporučujeme navštívit nezávislé a spolehlivé recenze na finančním magazínu FinancieOnline.sk a využít přehledného srovnávače půjček CoolPozicky.sk.

Peníze do výplaty – i bez registrů

6.2.2014

Stále více klientů má problémy s krátkodobým nedostatkem financí, většinou jen pár dnů či týden před výplatou a potřebovali by získat na účet nebo v hotovosti rychle menší sumu peněz. Ne každý si ovšem chce vzít půjčku od rodiny

Ferratum – SMS půjčka do výplaty

8.7.2013

Hledáte malou půjčku, kterou splatíte za pár týdnů a je možné ji získat během několika dní nebo dokonce desítek hodin? Pak jste možná narazili na nebankovní společnost nabízející finské půjčky a tou je firma Ferratum Czech. SMS půjčka od

nejlepsi