Finanční poradci a poradenství

Finanční poradenství je jednou z možností, jak se starat o svoje finance. Finanční gramotnost bohužel není v Česku nikterak rozšířená a mnoho lidí nemá tušení, jak fungují základní produkty jako kontokorent, hypoteční úvěr nebo penzijní připojištění. Právě proto jsou zde finanční poradci, kteří mají v daných službách přehled a nabídnout vám nejvhodnější službu pro vaši situaci. U nás působí firem a poradců množství, ať už jde o soukromé subjekty nebo pracovníky firem jako Partners nebo Broker Consulting. Na této stránce si můžete vybrat některou z firem z oblasti finančního poradenství a přečíst si v diskuzi zkušenosti jejich klientů.

Hledáte-li informace o slovenských finanční produktech doporučujeme navštívit nezávislé a spolehlivé recenze na finančním magazínu FinancieOnline.sk a využít přehledného srovnávače půjček CoolPozicky.sk.

Broker consulting naše recenze…

12.7.2013

Hledáte práci a naskytla se vám možnost dělat ve finanční oblasti? Možná, že i právě vy patří mezi ty, kteří přemýšlejí o tom, že zkusí práci finančního poradce. Na první pohled jde o zajímavou práci – jste odměňovaní dle

nejlepsi