SalvePojištění.cz – úspory na povinném ručení

19.2.2014
Kategorie: Nejlevnější pojištění

Možná, že část z vás zaznamenala po novém roce zvýšení cen povinného ručení, které bylo způsobené zrušení flotil, díky kterým mnoho pojišťovacích agentů zajišťovalo pro své klienty výhodnější ceny. Dnes už však nelze tento princip využívat a proto se mnoho řidičů snaží najít nové cesty, jak ušetřit na platbách za pojištění vozidla.

Pojišťovacím produktem, o který je největší zájem, je povinné ručení, neboli zákonné pojištění vozidla. Toto pojištění má chránit řidiče, který se díky pojistce ochrání v případě, že by využiváním a provozem svého vozidla způsobil škody na majetku či zdraví jiným lidem.

Toto pojištění musí mít dle zákona sjednaný každý vlastník vozidla, který chce svoje auto aktivně využívat. Není to tedy volitelná pojistka, jako je například havarijní pojištění či doplňkové služby pro ochranu při nehodě.

I když už bylo flotilové pojištění ukončeno, stále je tu pro mnoho lidí šance, že mohou najít levnější a výhodnější povinné ručení. Stačí se jen obrátit na vhodného finančního poradce, který se na pojištění lVýpočet povinného ručeníidí a vozidel zaměřuje.

SalvePojištění.cz – úspora až několik tisíc

Jednou z možností, jak ušetřit na povinném ručení je využít služeb firmy Salve Finance s.r.o. (a jejich online služby SalvePojištění.cz), která sídlí v Prostějově.

Tato firma nabízí možnost vyřízení výhodnějšího pojištění a to nejen klasického povinného ručení, ale také havarijního pojištění anebo třeba pojištění na cesty či dovolenou.

Kolik můžete ušetřit?

Díky nabídce pojištění od Salve Finance můžete ušetřit za platby na povinném ručení nemalé peníze. Pro příklad můžeme uvést úsporu při pojištění vozidla s objemem motoru 1900 cm3 – při využití služeb Salve pojištění můžete ušetřit až 1 200 Kč ročně.

Přímo na stránkách firmy Salve Finance je možné provést výpočet povinného ručení a zjistit tak, zda můžete platit za vaše zákonné pojištění méně, než jste platili do teď.

 

SalvePojištění.cz – úspory na povinném ručení
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

SalvePojištění.cz – úspory na povinném ručení
Ohodnotit recenzi

SalvePojištění.cz – úspory na povinném ručení
Ohodnotit recenzi