Sídlo společnosti – Praha 3

2.8.2013
Kategorie: Zakládání společností

Rozhodli jste se, že posunete váš business dále a založíte vlastní společnost (pravděpodobně firmu s.r.o.)? Ať už jste si firmu zakládali sami anebo jste si koupili předem připravenou ready made společnost, je potřeba řešit, kde vlastně bude mít vaše společnost sídlo.

Co je to vlastně sídlo společnosti? Jde o údaj, který mohou najít všichni ostatní v obchodním rejstříku a tento údaj udává adresu vaší společnosti.

Sídlem právnické osoby a místem podnikání fyzické osoby je adresa zapsaná jako její sídlo nebo místo podnikání v obchodním rejstříku nebo v jiné zákonem upravené evidenci. – citace z MojeKancelar.net

Protože je tato adresa veřejně dostupná, může tak značit prestiž vaší firmy. Obchodníci budou jistě mnohem rádi spolupracovat s firmou, která sídlí na důvěryhodné adrese, nejlépe někde v centru většího města.

V případě, že podnikáte z obce či města, které by nevypadalo při uvedení do obchodnícho rejstříku důvěryhodně, lze využít možnosti Sídlo společnost  Praha 3některých firem, které nabízí tzv. Virtuální sídlo společnosti. O co jde?

Virtuální sídlo je služba, která vám umožní využívat některou z lukrativních adres, ze kterých si lze vybrat. Na této adrese vám bude daná firma přebírat poštu a může vám zde také pronajmout zasedací místnost v případě, že budete chtít tyto prostory využít k nějakému jednání.

Sídla v Praze 3

Jestliže byste měli rádi sídlo v Praze, lze využít několika firem, které vám zajistí virtuální sídlo s adresou v části Praha 3.

Mezi tyto firmy patří například:

  • simplyoffice.cz
  • sidloprofirmy.cz
  • scottweber.cz
  • profi-kancelar.cz

Ceny za pronájem virtuálního sídla na adrese v Praze 3 se pohybují v hodnotě stovek korun, záleží na tom, jaké služby si u daná firmy vyberete.

 

Sídlo společnosti – Praha 3
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Sídlo společnosti – Praha 3
Ohodnotit recenzi

Sídlo společnosti – Praha 3
Ohodnotit recenzi