Sim půjčka bez registru na složenku

7.5.2014
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Nebankovní půjčky mohou být někdy ideální řešení pro ty, kteří si někdy v minulosti půjčili peníze a dostali se do registrů dlužníků.

Právě kvůli tomu se jim totiž značně zhoršila bonita a proto jim ve většině bank nepůjčí a snadné to nebudou mít ani u některých nebankovních společností.

Ne vždy je ovšem nahlížení a ověřování registrů u nebankovní společnosti podmínkou a tak je zde stále šance, získat nějakou půjčku či úvěr.

SIM půjčka skoro pro každého

Nepočítejte ale s tím, že vám někdo dá velkou hypotéku nebo půjčku v hodnotě stovek tisíc korun. K získání takového úvěru je potřeba bonita dobrá a jen někdo vám půjčí i se zápisem v registru (počítejte s tím, že budete potřebovat nemovitost do zástavy).

Ne každý ale potřebuje tolik peněz a někdo si vystačí jen s menší půjčkou, která mu zajistí peníze třeba do výplaty.

Právě takovým úvěrem je SIM půjčka, o které v dnešní článku píšeme. Sim půjčka je podobně jako mnoho dalších SMS půjček, které si můžete vyřídit přes internet, možnost rychlého a pohodlného získání peněz na úvěr, když potřebujete půjčit částky do 11000 Kč.

Narozdíl od vyřizování bankovní půjčky nebo třeba úvěru od Provident Financial, můžete celý proces vyřídit přes internet, pomocí online žádosti.

Nemusíte tak sledovat otevírací dobu na jejich pobočce a přemýšlet, jestli tam stihnete po práci zaskočit. Díky krátké žádosti si můžete o půjčku zažádat kdykoliv, klidně večer nebo i při pauze na oběd.

Jaké jsou splátky

U SIM půjčky se peníze nesplácí klasicky formou několika pravidelných splátek, ale peníze i s úrokem vrátíte jednorázově před uplynutím doby splatnosti.

Pro příklad uvedeme navýšení u půjčky 3000 Kč se splatností na 15 dnů, kdy přeplatíte 540 Kč, takže celkem splatíte 3540 Kč.

Sim půjčka bez registru na složenku
Ohodnotit recenzi

2 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Sim půjčka bez registru na složenku
Ohodnotit recenzi

Sim půjčka bez registru na složenku
Ohodnotit recenzi