Skvělá nebankovní půjčka, bez kontroly registru a ihned na účet?

9.3.2016
Kategorie: Bankovní půjčky, Rychlé půjčky

Přiznejme si to, nebankovní půjčka je pro řadu lidí jedno z posledních možných řešení. Banka jim potřebné finance neposkytne, protože jsou pro ně nedůvěryhodní. Například kvůli tomu, že mají záznam v registru dlužníků. Rodina potřebné finance třeba nemá, nebo také nechce půjčit.

Nebankovní půjčky jsou obecně hodně diskutovaným tématem vzbuzující emoce. Někdo je nesnáší, ostatní je přijímají. Jak tomu vlastně ve skutečnosti je? Jsou dobré nebo špatné?

Jak tomu už v životě bývá, neexistuje úplně jednoduchá a obecně platná odpověď. Je třeba si uvědomit, že vše se odvíjí od poskytovatele půjčky a podmínek, za kterých se půjčka sjedná.

V praxi to znamená, že existují jak skvělé nebankovní půjčky, tak také nebankovní půjčky horší, které svým příjemcům mohou způsobit velké problémy.

Proto je potřeba být při vybírání poskytovatele obezřetný.

Screenshot 2016-03-09 11.35.41

Přečtěte si několik jednoduchých kroků, jak se vyvarovat špatným a nedůvěryhodným nebankovním půjčkám:

  1. Vybírat si známé a ověřené poskytovatele

dnes na to existuje spoustu nástrojů a webů, které se tím zabývají – například: http://www.pujckyhned.cz vyplatí se přečíst všechny informace, vše v klidu promyslet a pak přejít k dalším krokům.

  1. Googlit poskytovatele

Teď už máte hrubou představu o tom, jakou půjčku a od jakého poskytovatele chcete, takže se můžete pustit do následujícího kroku – tedy zkusit googlit informace o poskytovateli.

V tomto kroku jde v podstatě o to zjistit, co na poskytovatele najdete, jestli na Vás nevyskočí nějaké články, které před ním varují, jako o nedůvěryhodném poskytovateli atp.

  1. Pokusit se najít uživatelské reference

To je jeden z nejlepších nástrojů, jak získat skutečnou představu o poskytovateli. Zjistíte, co si o něm myslí jeho zákazníci. Uděláte si představu o tom, jak se k nim choval, jaká byla komunikace, co třeba dělal při nějaké nestandardní situaci a spoustu dalších věcí – na to jsou dnes už také nejrůznější nástroje. 

Zdá se to možná jako samozřejmost, ale těchto několik jednoduchých kroků – pokud se udělají správně, Vám ušetří peníze a zaručí Vám klidný průběh celé půjčky bez nějakých nečekaných nepříjemných překvapení.

Na závěr si dovolíme krátké shrnutí, pro koho jsou vlastně nebankovní půjčky určeny a jejich hlavní přednosti a nevýhody.

  • Pro klienty, které banka hodnotí jako nedůvěryhodné.
  • Řada poskytovatelů nabízí jako akci – první půjčku zdarma.
  • Bankovní půjčky v dnešní době jdou vyřídit on-line. To přináší extrémní rychlost vyřízení a transparentnost.
  • Půjčky začínají už na 1 000 Kč.
  • Nevýhody v zásadě vyplývají z jejich výhod. To, že půjčku dostanou i rizikový klienti způsobuje, že je s nimi spojený i vyšší úroková sazba a RPSN.
  • Také s nimi mohou být spojeny různé poplatky. Jejich výše se liší na společnost od společnosti.
  • Charakteristickým znakem nebankovních půjček je také to, že se nejedná o půjčky s dlouhou dobou splatnosti.

Doufáme, že jsme Vám alespoň trochu pomohli a máte nějaký základ, dle kterého při výběru postupovat. Dále můžete pokračovat třeba sem, naleznete tam další užitečné rady.

 

Skvělá nebankovní půjčka, bez kontroly registru a ihned na účet?
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Skvělá nebankovní půjčka, bez kontroly registru a ihned na účet?
Ohodnotit recenzi

Skvělá nebankovní půjčka, bez kontroly registru a ihned na účet?
Ohodnotit recenzi