29.7.2013
Kategorie: Katalog firem

Smart Hypo podvody

29.7.2013
Kategorie: Katalog firem

Pokud hledáte způsob, jak financovat svoje nové bydlení a potřebujete rozhodně zajistit úvěrem, pak vám asi zbývá jediná možnost a to vyzkoušet některou z hypoték.

Nabídka hypotečních úvěrů je snad v každé bance, ovšem ne každý může získat peníze od banky. Někteří z klientů nejsou dostatečně bonitní a tak jim banka hypoteční úvěr neschválí.

Je proto často potřeba vyzkoušet některou z nebankovních hypoték. Na internetu můžete narazit na nabídku společnosti Smart Hypo s.r.o. a na jejich hypoteční úvěry. Vyplatí se půjčit si u nich a je to bezpečné?

Nabídka společnosti zahrnuje tři služby a to:

  • Smart úvěr Nemovitost
  • Smart úvěr Nemovitost flexiSmart Hypo podvody
  • Smart výkupy

U hypotéky pro nemovitosti je nutné ručit nemovitostí, půjčit si můžete částku už od 50 000 Kč. V případě, že si vezmete úvěr Flexi je cílová částka až od 100 000 Kč.

Nabídka této firmy je ale až přílišně podobná další firmě, kterou jsme na našich stránkách nedávno recenzovali. Jde o firmu Vitacredit, která také nabízí nebankovní hypotéky na bydlení.

I podle recenzí na internetu to vypadá, že tyto dvě firmy minimálně spolupracují. Na Vitacredit hypotéky nejsou úplně nejlepší recenze, co říkají klienti na úvěry od Smart Hypo?

Anonym

Ano funguje , úroky sice jsou vysoké,ale když nemůžete do banky jinou možnost moc nemáte. Registry jim nevadí a nikde si Vás neprověřují.A jsou velmi rychlí,vstřícní a poradí.Peníze opravdu máte velmi rychle. Každý mínus vyvážen plusem.My jsme byli spokojeni.

Kamil

Mám se Smart hypo taky negativní zkušenost, nejenom, že maj vysokej úrok ,ale používaj různý snakce a penale, stačí se jenom párkrát  opozdit s platbou, všechno vám zesplatní naúčtujou si bůhví co , než se nadějete máte na krku dražbu a máte po baráku … jako já.

Smart Hypo podvody
Ohodnotit recenzi

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Smart Hypo podvody
Ohodnotit recenzi

Smart Hypo podvody
Ohodnotit recenzi