Smart půjčka recenze

26.7.2013
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Smart půjčka recenzeTi, kdo často hledají možnost získání půjčky či úvěru formou, už dost možná narazili na nabídku půjček od společnost Smart capital. Jejich Smart půjčka může na první pohled vypadat jako chytré řešení finančních problémů, je to ale opravdu tak?

Firma Smart Capital u nás nabízí půjčky v hodnotě od 5 000 do 50 000 Kč, které lze získat rychle a v hotovosti.

Díky jejich síti obchodních zástupců je vyřízení a sjednání pohodlné – žádost si můžete podat z vašeho domu přes internet a se zástupcem vše vyřešíte osobně kdy se vám to bude hodit.

Důležitější než popis této služby jsou ale skutečné recenze klientů, kteří mají se společností Smart Capital zkušenosti.

Jiří

Chtěl jsem si vzít od Smartu půjčku jen na měsíc a ihned peníze vrátit abych se vyhnul zlodějskému navýšení. Sepsali jsme smlouvu, peníze jsem obdržel a v termínu uvedeném ve splátkovém kalendáři jsem peníze vrátil. Jenže ouha, prý se pán při sepisování „spletl“, peníze jsem vrátil prý pozdě a byl jsem nucen zaplatit úroky i za další měsíc! Takže fintu jak z Vás vytáhnout peníze, si najdou vždycky, je to zlodějina jako všechny nebankovní půjčky, jen hledají jak každého ještě víc obrat…

Anonymní

ja mam smart uz po nekolikate… nikdy sem s nema nemela problem..super OZ na splatkach se taky muzu domluvit kdy je mam…kdyz nemam penize muzu zaplatit aspon neco a pak to doplatim.Sou tam sice vysoke splatky ale jen kvuli tomu ze je to max na rok…A smart poskytuje pujcky jen do 50 000.

Smart půjčka recenze
Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

13 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Smart půjčka recenze
Ohodnotit recenzi

Smart půjčka recenze
Ohodnotit recenzi