16.8.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

SMS půjčka bez 1 Kč

16.8.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

Pojem SMS půjčka bez 1 Kč poplatku je už dnes mezi lidmi docela známý, protože tento typ úvěrů u nás každý den využije velké množství lidí. Díky svým vlastnostem jsou totiž tyto krátkodobé úvěry mnohem levnější a snáze získatelné. Není výjimkou, když stálí klienti získají u svého poskytovatele finanční prostředky do 48 nebo i 24 hodin.

Častečným problémem může být však pro některé klienty to, že určité nebankovní společnosti vyžadují před schválením žádosti to, abyste zaplatili poplatek 1 Kč.

Tento poplatek se platí převodem z vašeho bankovního účtu na konto dané nebankovní společnosti. V tomto článku jsme pro vás však připravili kompletní návod na to, jak můžete získat SMS půjčku i bez poplatku 1 kč.

První půjčka zdarma

Nebankovní společnost, kterou jsme pro vás vybrali, navíc nabízí bonus pro nové klienty a tím je první půjčka zdarma. Není tak třeba platit žádné navýšení a to až do výše 3000 Kč.

Poskytovatelem SMS půjčky je společnost Perfect Money (odkaz na obch. rejstřík), která u nás funguje už několik let a měsíčně půjčí více než tisícovce klientů.

Žádost o tuto půjčku si podáváte online, pomocí internetového formuláře. Je to velmi rychlé a jednoduché. Stačí si na hlavní straně webu Perfect Money na kalkulačce vybrat výši půjčky.

SMS půjčka bez 1 kč

Po výběru částky přejdete na druhý krok žádosti, kde je potřeba vyplnit několik osobních údajů.

zadost

V žádosti je potřeba vypsat také několik doplňujících údajů.

Žádost o úvěr

Poté, co tuto žádost odešlete můžete čekat email ve vaší schránce. Nyní je potřeba udělat to, že vytisknete dokumenty – smlouvu o úvěr, podepíšete ji a pošlete na adresu této nebankovní společnosti. Adresa Perfect Money je:

  • Neumannova 1453/28
  • Praha 5
  • 156 00
  • Kontakt: info@perfect-money.cz

Klienti, kteří si berou úvěr od Perfect Money opakovaně už úvěrovou smlouvu tisknout nemusí a stačí si počkat na schválení vaší žádosti. V případě nového klienta se žádost schvaluje velmi rychle po obdržení smlouvy, stálí klienti mohou získat peníze na účet ještě v den podání žádosti.

Splácení dluhu a poplatky

Období splatnosti si u Perfect Money můžete zvolit ze tří variant. V první variantě máte půjčku jen na týden, delší varianty jsou pak na 14 dní a 21 dní. V případě delší doby splatnosti narůstá úroková sazba. Nejnižší je při půjčce na týden a to 10 %.
SMS půjčka bez 1 kč

Dlužnou částku i s poplatkem je třeba splatit Perfect Money převodem na bankovní účet s daným variabilním symbolem ještě před uplynutím doby splatnosti. Je zde možnost využít také služby prodloužení doby splatnosti za poplatek. Ten se hradí až při konečné splátce.

SMS půjčka bez 1 Kč
Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

SMS půjčka bez 1 Kč
Ohodnotit recenzi

SMS půjčka bez 1 Kč
Ohodnotit recenzi