25.9.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

SMS půjčka bez nahlížení do registrů dlužníků

25.9.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

Problém s bonitou je při půjčování často tím klíčovým argumentem pro volbu nebankovní společnosti. Mnoho klientů by sice rádo využilo půjčku z banky, ovšem kvůli jejich platební historii si v bance půjčit nemohou a zbývá jim jedině možnost půjčky v nebankovním sektoru.

Naštěstí se u nás v poslední době objevilo větší množství nebankovních společností, které nabízí úvěry podobně výhodné jako banky a tak situace není tak nešťastná.

Půjčka od Zaplo Finance

V roce 2013 u nás začala nabízet svoje služby jedna z nových firem, která u nás funguje jako pobočka zahraniční korporace. Nejde samozřejmě o žádnou jinou firmu než o Zaplo Finance, která se zaměřuje na poskytování krátkodobých úvěrů, které vám mohou zajistit až 12 000 Kč rychle před výplatou.

Pro nové klienty nabízí Zaplo půjčku zdarma, půjčit si takto můžete až 5000 Kč. Pět tisíc je ale maximum pro nové klienty, na vyšší cílovou částku si musíte počkat.

SMS půjčka bez nahlížení do registrů dlužníkůTato nebankovní společnost sice nabízí čistě online půjčky, což znamená, že vše vyřídíte přes internet, ovšem i oni mají metody k ověřování platební morálky zákazníka.

Bonitu ověřují právě tím, že částku půjčky bez registru dlužníků postupně navyšují, více si tedy půjčíte až při druhé, třetí,..půjčce.

Sjednání úvěru

Narozdíl od vyřizování bankovního úvěru, u SMS půjčky rychle od Zaplo není potřeba nikam chodit, vše lze vyřídit po internetu. Díky jejich online žádosti si můžete požádat o úvěr během několika minut, třeba o pracovní pauze.

Splácení půjčky

Poté, co využijete peníze z půjčky a začne se přibližovat doba splatnosti /ta je v řádech několika týdnů/ je potřeba dluh splatit. Dlužnou částku splácíte stejně jako jste ji obdrželi – převodem na bankovní účet.

Pokud tedy hledáte možnost, jak si rychle a pohodlně půjčit několik tisíc korun a nevadí vám kratší doba splatnosti, je Zaplo půjčka celkem vhodným řešením.

SMS půjčka bez nahlížení do registrů dlužníků
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

SMS půjčka bez nahlížení do registrů dlužníků
Ohodnotit recenzi

SMS půjčka bez nahlížení do registrů dlužníků
Ohodnotit recenzi