SMS půjčka ihned úplně každému

28.11.2013
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Nedostatek peněz u nás trápí stále více a více lidí a proto není divu, že roste i nabídka nejrůznějších půjček. Snad nikde ale nepůjčí peníze úplně každému, vždy je nějaká podmínka.

Cizinci mají problém s naším občanstvím, dlužníci s registry dlužníků, nezaměstnaní s dokládáním příjmů atd. Dá se ale narazit na někoho, kdo opravdu spolehlivě půjčí a přitom má požadavky velmi mírné a je zde vysoká pravděpodobnost toho, že nám peníze půjčí?

Vyzkoušet můžete některého z poskytovatelů tzv. SMS půjček. Nové SMS půjčky jsou úvěry poněkud jiného typu. I když nejde o tradiční úvěry ale ani o naprosto nový typ půjčování peněz, už je u nás SMS půjčka mezi mnoha lidmi oblíbená. Může za to především firma Ferratum Czech s.r.o., která u nás začala nabízet SMS půjčky jako vůbec jedna z prvních úvěrových společností. A co vlastně nabízí?

SMS půjčka od Ferratum zajišťuje lidem několik tisíc korun krátkodobě, na jakékoliv účely. Můžete si tak půjčit pár tisíc na studium, když nevycházíte s důchodem anebo třeba když potřebujete doplnit rezervy před výplatou.

Výhodou této půjčky je to, že si ji můžete vyřídit pohodlně a snadno přes internet. Podat žádost si tak můžete ihned i o víkendu, ovšem schválení je až v pracovní dny.

Některé konkureční společnosti vyžadují po klientech uhrazení poplatku 1 Kč předem, tahle SMS půjčka úplně každému je však bez poplatků. Další výhodou je to, že je i bez registrů – nenahlíží se do seznamů dlužníků.
Mezi další pozitiva pak patří to, že není vyžadován ručitel ani zástava a půjčit si mohou i lidé s problematickými příjmy.

Prodloužení půjčky až o 3 měsíce

Jednou ze zajímavostí této rychlé půjčky bez registrů je také možnost prodloužení SMS půjčky od Ferratum. Za poplatek si totiž můžete tento úvěr 3x prodloužit a to celkem až o 90 dnů.

SMS půjčka ihned úplně každému
Ohodnotit recenzi

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

SMS půjčka ihned úplně každému
Ohodnotit recenzi

SMS půjčka ihned úplně každému
Ohodnotit recenzi