7.5.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

SMS půjčka na složenku

7.5.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

Objevili jste i vy pohodlný způsob, jak si můžete půjčit peníze? Díky nebankovním SMS půjčkám získávájí pravidelně každý měsíc nejen před výplatou tisíce lidí potřebné finanční prostředky. Možná, že i vy se zařadíte mezi uživatele SMS půjčky. Jak to vlastně funguje?

SMS půjčky jsou typem půjčky s krátkou dobou splatnosti a také nízkou cílovou částkou. Například u jedné ze známých firem s názvem Crediton vám půjčí při první půjčce jen 4000 Kč, ani o 1 Kč více. Podobně to je i u mnoha konkurenčních úvěrových SMS půjčka na složenkuspolečností tohoto typu.

Peníze na složenku rychle před výplatou

Důvodem, proč jsou tak využívané jsou jejich výhody při schvalování. Peníze totiž mohou formou této půjčky na složenku nebo na účet získat i lidé s horší bonitou anebo ti, kteří nemají příjmy zrovna nejvyšší.

Některé nebankovní společnosti, které SMS půjčky nabízí dokonce ani nenahlíží do registrů dlužníků.

Registry jsou častým problémem lidí, kteří v minulosti problematicky spláceli svoje dluhy. Problémem jsou nejen při schvalování bankovních, ale i některých nebankovních úvěrů.

Info: Pujčka na složenku bez bankovní účtu

Půjčka na složenku od Ferratum

Jestliže patříte mezi ty, kteří dávají přednost posílání finančních prostředků poštovní poukázkou, můžete využít půjčku na složenku od společnosti Ferratum Czech s.r.o., která u nás funguje už mnoho let.

Jde o dceřinnou společnost skandinávské finanční instituce, která má pobočky po celé Evropě a zaměřuje se výhradně na finské úvěry.

Půjčit si takto můžete částky od 500 do 10 000 Kč. Ověření je nutné u nových klientů, kterým Ferratum nabízí půjčku do 2000 Kč. Tato půjčka je ovšem pro nové klienty zdarma, se splatností na 15 dnů. Při opakované půjčce si klienti mohou požádat o SMS půjčky vyšší.

Podobný typ půjčky nabízí i další nebankovní společnost ViaSMS. I u této firmy si lze sjednat sms půjčku na složenku. Stejně jako u Ferratum jde o ověřeného a solidního poskytovatele, kterého můžeme doporučit.

SMS půjčka na složenku
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

SMS půjčka na složenku
Ohodnotit recenzi

SMS půjčka na složenku
Ohodnotit recenzi