29.8.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

SMS půjčky do výplaty 2000

29.8.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

Zbývá vám jen pár dní do výplaty a vy potřebujete zaplatit nenadálé výdaje? Nezbývají vám peníze např. na opravu auta nebo výdaje v domácnosti? V takovém případě jsou pro tu pro vás SMS půjčky do výplaty 2000.

Tyto půjčky jsou vhodné právě pro ty, kteří budou mít v blízké době peníze na splacení. Vše můžete vyřídit z pohodlí domova. Nemusíte se tedy starat o otevírací dobu pobočky vaší banky a chodit na osobní schůzky.

Jak to funguje?

SMS půjčky do výplaty 2000 jsou nejrychlejší a nejjednodušší možností, jak si půjčit. Ke zřízení půjčky nepotřebujete téměř nic, stačí mít občanku a bankovní účet. Některé nebankovní společnosti nepožadují ani ručitele a dokonce ani doklad o příjmech.

Jak zřídit půjčku?

Zřízení takové půjčky je velmi jednoduché a časově nenáročné zabere vám maximálně 30 minut. Existují 2 způsoby jak si vzít půjčku –

  • stačí, když zašlete SMS, ve které uvedete informace o úvěru
  • vyplníte online formulář na dané internetové adrese nebankovní společnosti

Některé společnosti navíc požadují registrační poplatek, 1 Kč. Po schválení půjčky vám peníze přijdou do 48 hodin. Peníze si můžete nechat zaslat na váš bankovní účet nebo složenkou.

SMS půjčky do výplaty 2000Kde půjčit?

SMS půjčku do výplaty nabízí i nebankovní společnosti Ferratum. Ferratum nabízí výhodné půjčky od 500 – 2000, stálým klientům nabízí půjčky až do 10 000. Splatnost bývá okolo 15 – 30 dnů.

U této nebankovní společnosti si může půjčit téměř každý, dokonce i nezaměstnaní, jelikož Ferratum nepotřebuje dokazovat příjmy. Výhodou je i fakt, že nemusíte chodit na žádné osobní schůzky, vše vyřídíte z pohodlí domova. Nepožadují ručitele a nenahlíží ani do registru dlužníků.

SMS půjčky do výplaty 2000
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

SMS půjčky do výplaty 2000
Ohodnotit recenzi

SMS půjčky do výplaty 2000
Ohodnotit recenzi