Solus seznam dlužníků k nahlédnutí

16.11.2013
Kategorie: Katalog firem, Oddlužení a exekuce, Rychlé půjčky

Možná jste již o společnosti Solus slyšeli. Jedná se o zájmové sdružení právnických osob a poskytuje centrální registr dlužníků, ať se jedná o fyzické či právnické osoby nebo společnosti.

Solus seznam dlužníků je místem, kde si můžete zažádat o výpis z registru. Solus seznam dlužníků nabízí tzv. pozitivní i negativní registr.

Pozitivní obsahuje údaje o těch, kteří své závazky řeší a plní, naopak v negativním registru se ocitnou neplatiči, jejichž dluhy jen rostou a neřeší nijak dané situaci. Stačí si podat žádost o výpis z registru a dovíte se, zda náhodou se nenacházíte mezi dlužníky.

Solus seznam dlužníků pro všechny

Solus seznam dlužníků Vám přináší způsob, jak rychle a snadno si ověřit, zde se nenacházíte na seznamu dlužníků. Žádost lze podat pomocí SMS nebo písemně. Je k dispozici pro kohokoli, ať již fyzická nebo právnická osoba. SMS žádost je pouze fyzickým osobám, nikoli pro právnické subjekty.

Každopádně Vám Solus seznam dlužníků přináší jednoduchou a ověřenou možnost, jak zjistit, zda náhodou nejste dlužníkem u různých společností. Solus spolupracuje s různými partnery a získává tak seznam dlužníků u různých společností.

Registr třetích stran i insolvenční registr, to vše díky Solus seznam dlužníků

Kromě klasických výpisů dlužníků poskytuje Solus seznam dlužníků také tzv. registr třetích stran (R3S), který eviduje pro členské Registr dlužníků Solusspolečnosti podvodné firmy s nekalými praktikami.

Díky tomu je tak možné si vyměňovat informace o podvodech. Solus seznam dlužníků disponuje také insolvenčním registrem, což je pro Solus sice pomocná, ale důležitá databáze insolvenčních dlužníků. Ke všem těmto službám máte tak snadný a jednotný přístup.

Solus seznam dlužníků – přejeme, abyste v něm nebyli

Samozřejmě přejeme každému z Vás, abyste se nenacházeli v jakémkoli registru. Každopádně je však Solus seznam dlužníků rychlou a snadnou cestou k ověření, zda náhodou nejsou vůči Vám někde nějaké pohledávky.

Můžete tak řešit Váš případný dluh rychleji, než kdybyste o něm nevěděli. Solus seznam dlužníků je přístupný všem a nabízí kompletní služby pro fyzické i právnické osoby i firmy. Jednotná forma žádostí o výpis, vše zabezpečeno s nutným úředně ověřeným podpisem.

Solus není žádným nováčkem, působí od roku 1999 a jeho služby jsou dostupné pro Českou i Slovenskou republiku. Součástí služeb je také blokování zcizeného nebo ztraceného dokladu proti zneužití, například aby si zloděj nevzal půjčku či vystupoval jako zástupce. Stačí zadat na webu Solusu číslo dokladu. Solus seznam dlužníků je tak jednotnou databází dlužníků, pozitivních i negativních případů, který je dostupný všem.

Solus seznam dlužníků k nahlédnutí

Solus seznam dlužníků k nahlédnutí
3 (60%) 7

226 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Solus seznam dlužníků k nahlédnutí
3 (60%) 7

Solus seznam dlužníků k nahlédnutí
3 (60%) 7