7.5.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

Sos půjčka před výplatou

7.5.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

 

Hledáte záchranou pomoc v podobě menší půjčky, abyste získali dostatek hotovosti před výplatou? Nemáte možnost ručení, jste v registrech a nemůžete ani doložit svoje příjmy? Na koho se obrátit a jak svoje problémy řešit se dozvíte v následujícím článku.

Nebankovní SOS půjčky

Sos půjčka před výplatouPro ty, kteří potřebují získat finanční prostředky opravdu rychle, je zde určen úvěrový produkt s názvem SMS SOS půjčka, která vám může zajistit až 20 000 Kč.

Jde o krátkodobý úvěr se splatností na jeden měsíc (s možností prodloužení o pár týdnů), který se splácí jednorázově.

SOS půjčky u nás nabízí několik firem, ovšem většina z nich nabízí klientům při první půjčce nižší cílovou částku, než při opakované půjčce.

Pokud si tedy chcete půjčovat vyšší částky, pak si vyberte jednu společnost a u ní si půjčujte opakovaně.

Výhodou při střídání nebankovních společností je ale to, že některé z nich nabízí novým klientům první půjčku s úrokem 0 %, takže máte peníze vypůjčené vlastně úplně zadarmo. Mezi takové společnosti patří například tyto firmy:

U každé z těchto nebankovních společností si můžete poprvé půjčit pár tisíc korun (u Zaplo půjčky je to až 5000 Kč) aniž byste platili nějaké navýšení.

Vyřízení SOS půjčky

Všechny zmiňované společnosti a jejich půjčky jsou dostupné online. Můžete si tedy žádost vyřídit pohodlně přes internet, z práce nebo z domu, kdykoliv jen chcete. Některé firmy fungují dokonce i o víkendu, 24 hodin denně.

Po registraci a vyplnění žádosti chtějí některé nebankovní společnost úhradu registračního ověřovacího poplatku předem, ten je ale symbolický – 1 Kč.

Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Ohodnotit recenzi

Ohodnotit recenzi