7.5.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

Soukromá půjčka na směnku ihned

7.5.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

Peníze v dnešní době mohou chybět občas každému, i když si myslí, že právě jeho problém s penězi nikdy zasáhnout nemůže. Pokud člověk nemá dostatečné úspory, stačí jedna nečekaná situace a člověk je nucen sáhnout po nějaké úvěrové službě.

Jestliže patříte i vy mezi takové lidi, kterým chybí peníze a potřebují si občas půjčit, nechoďte hned za soukromou osobou, která půjčí peníze na směnku, ale zkuste navštívit vaši banku a zjistit, jak na tom jste se svojí bonitou a solventností.

petr-krejcirikLidé, kterým na jejich bankovní účet chodí výplaty nebo peníze z podnikání mají totiž tu výhodu, že jim některá banka často předschválí úvěr a oni tak mohou získat půjčky a úvěry, aniž by museli nějak dodatečně dokládat svůj příjem.

Díky tomu tak můžete získat až stovky tisíc korun na bydlení, kreditní kartu se zajímavým bezúročním obdobím anebo kontokorentní úvěr, který vám zajistí možnost vybírat peníze z účtu i do mínusu.

Půjčky od soukromníka

I když jsou bankovní úvěry a půjčky velmi výhodné a nehrozí zde takřka žádné klasické riziko (podvodné poplatky předem, chytáky ve smlouvě či ve směnce) ne každý si může bankovní půjčky a úvěry vyřídit.

Někdo na tom prostě není se svojí bonitou nejlépe a někdy třeba nějaké dluhy nesplácel anebo nemá možnost ručit, tak jak v bance potřebují.

Proto je občas jediná možnost soukromá půjčka na směnku. Takové půjčky si můžete vyhledat online třeba přes internet. Mnoho inzerátů s nabídkou půjček dnes najdete vyhledáním soukromé půjčky přes vyhledávač Seznam nebo Google. Každý den se na internetu objevují desítky inzerátů od soukromníků a lichvářů, kteří peníze rychle půjčí.

Určitě byste ale ihned neměli vzít první nabídku, na kterou narazíte. U půjček od soukromníků (pokud jsou navíc na směnku) je riziko značně nižší. Podívejme se, na jaké podvody můžete narazit.

Podvodné poplatky předem

Soukromá půjčka na směnku ihnedNejen v minulosti, ale někdy i teď můžete narazit na soukromé nebankovní půjčky, kde nabízí výhodné úrokové sazby a minimální podmínky, ovšem chtějí zaplatit vysoký poplatek (třeba až několik tisíc korun předem).

Může jít někdy o podvod, kdy po vás lichvář či podvodník chce pouze poplatek, po jeho obdržení ale přestanu komunikovat a nedá se ani nijak dohledat.

Penále a vysoké úroky

Některé nebankovní společnosti a stejně tak soukromníci, kteří nabízí půjčky na směnku nabízí sice na první pohled normální úvěry, ovšem mají nastaveny podmínky pro splácení tak přísně, že je velmi pravděpodobné, že nebudete splácení zvládat.

V podmínkách mají ovšem velmi přísné penále, na kterých pak přeplatíte nemalé částky a dokonce může dojít až k exekuci.

Soukromá půjčka na směnku ihned
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Soukromá půjčka na směnku ihned
Ohodnotit recenzi

Soukromá půjčka na směnku ihned
Ohodnotit recenzi