Asisteam – Spotřebitelský nebankovní úvěr za skvělých podmínek

10.2.2014
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Rádi bychom vám prostřednictvím naší zavedené společnosti AsisTeam s.r.o. nabídli spotřebitelský nebankovní úvěr.

Co to znamená? Je to půjčka, která je určena fyzickým osobám pro financování jejich nepodnikatelských finančních záležitostí.

Jak už její název vypovídá, slouží zejména k nákupu spotřebitelského zboží či k proplácení různých služeb, například financování školného či třeba dovolené.

spotřebitelský nebankovní úvěrA samozřejmě, taková forma půjčky může sloužit také k nákupu či rekonstrukci nemovitosti. A za jakých podmínek si ho můžete od nás vzít?

I přesto, že jsme nebankovní společností, dočkáte se od nás velmi výhodně nastavených podmínek. V dnešní době totiž již dávno neplatí, že pouze banka dokáže dát výhodné podmínky.

Když využijete našich služeb, budete mít co dočinění s individuálním přístupem, jasně danými podmínkami splácení i nastavení celé půjčky.

Využijte našich bohatých zkušeností v této oblasti a využijte nízkých úroků, které začínají na 10,99%.

Úrok je navíc fixní po celou dobu splácení, takže skutečně budete vědět naprosto přesně, na jakou finanční zátěž se máte připravit.

Vědět dopředu podmínky, mít veškeré potřebné informace o úvěru, který si vezmete, to je neocenitelná výhoda. Protože jenom když víte naprosto vše, můžete být klidní a nic vás nemůže překvapit.

Vždy je největší chybou a neštěstím, když člověk podepíše něco, čemu nerozumí, jenom aby měl peníze co nejrychleji na kontě.

Když využijete služeb společnosti AsisTeam s.r.o., můžete počítat s možností předčasného splacení, budete vědět výši RPSN, nebudete platit žádné poplatky předem a tak dále.

Budete se moci těšit na profesionální pomoc a podporu při řešení vaší finanční situace, což člověk, kterého čeká velké rozhodnutí, nebo zrovna řeší nepříjemné období, jistě ocení.
Vydejte se spolu s námi na tu správnou cestu k vaší finanční spokojenosti ještě dnes!

Asisteam – Spotřebitelský nebankovní úvěr za skvělých podmínek
5 (100%) 1

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Asisteam – Spotřebitelský nebankovní úvěr za skvělých podmínek
5 (100%) 1

Asisteam – Spotřebitelský nebankovní úvěr za skvělých podmínek
5 (100%) 1