Srovnání půjček – nejnižší úroková sazba

12.11.2014
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Půjčování peněz je stále častější způsob, jak získat rychle peníze jak krátkodobě, tak i na delší dobu. V dnešní přemíře nabídek od nejrůznějších úvěrových společností je ale docela vysoká šance, že za půjčku přeplatíte až příliš moc peněz, protože úroky se často pohybují v hodnotách desítek procent.

Ne každý si totiž může půjčit peníze od banky a proto se musí obracet na firmy z nebankovního sektoru, mezi které patří například Provident, Tommy Stachi nebo Home Credit.

Jde totiž o známé firmy, které mají obchodní zástupce po celé republice a tak si lidé berou menší půjčky právě zde.

Rozhodně však ale nejde o úvěry, kde je nejnižší úroková sazba. Pokud vám není výše úroku ukradená ale rádi byste při půjčení peněz platili co nejméně, udělejte si srovnání půjček a vyberte si půjčku, kde zbytečně nepřeplatíte.


K takovém srovnání je však potřeba přehled všech nebankovních společností i bank, které na trhu působí, informace o podmínkách, srovnani-pujcekúvěrových sazbách, dalších poplatcích a výšce možných cílových částek.

Naštěstí dnes nemusíte všechny data dohledávat sami a díky srovnání půjček online rychle a přehledně udělat seznam půjček, které jsou pro vás vhodné.

Při srovnání se bere v úvahu třeba i to, jak bonitními klienty jste. Některé banky a také subjekty z nebankovního sektoru totiž nabízí třeba půjčky jenom na účet anebo naopak jenom v hotovosti, kdy je předá jejich obchodní zástupce.

U firmy Provident Financial platí například obě tyto varianty, ale v případě hotovostní půjčky je úroková sazba mnohem vyšší a nedá se srovnat s jejich bezhotovostní variantou.

Další rozdíly mohou být třeba u klientů, kteří jsou v exekuci anebo se dostali do registrů dlužníků. To je při schvalovacích procesech často problém a potom takoví klienti nemají půjčku schválenou klidně i ve více než polovině případů, kdy si podají žádost o vypůjčení peněz.

Jestliže byste rádi využili srovnání půjčky a nejnižší úrokové sazby, potom můžete využít například webové stránky Coolpujcky.cz, které nabízí zjednodušené porovnání většiny půjček, které jsou na českém trhu dostupné.

Srovnání půjček – nejnižší úroková sazba
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Srovnání půjček – nejnižší úroková sazba
Ohodnotit recenzi

Srovnání půjček – nejnižší úroková sazba
Ohodnotit recenzi