Studentská půjčka GE Money bank

27.11.2013
Kategorie: Bankovní půjčky, Rychlé půjčky

Studentský život může být zábavný, ale bez peněz si příliš zábavy neužijete. Kde však vzít peníze, když nemáte pořádný příjem a potřebujete financovat delší období?

Studentské půjčky sice nepatří mezi nejoblíbenější úvěry, které by banky ve své nabídce poskytovaly, ovšem u některých si půjčit na studium můžete. Jak je na tom GE Money bank.

Ge Money bank sice nemá v nabídce přímo studentskou půjčku, ale při financování studia můžete využít jejich expresní půjčku. Podívejme se, o co vlastně jde.

Studentská půjčka GE Money bank je určena všem, kteří si chtějí půjčit peníze bez nutnosti doložení účelu. Peníze tak nemusíte utratit jenom na výdaje související se studiem ale i na vedlejší výdaje.

Expresní půjčka, kterou můžete využít na studium lze splácet už od doby splatnosti 2 roky, ale můžete si zvolit i delší období a to až na 7 let. S delší dobou splatnosti se ale zvyšují výdaje na půjčku, protože je zde roční úrok 7 %. RPSN půjčky je pak jen o něco málo vyšší a to 7,5 %.

Kolik si můžu půjčit?

Formou expresní půjčky, kterou si vezmete u GE Money bank můžete získat částku od 30 000 až do 600 000 Kč. Jestliže budete mít peníze na splacení půjčky už před uplynutím doby splatnosti, pak můžete využít předčasného splacení úvěru, to je u GE naprosto zdarma.

Další studentské půjčky

GE Money bank není jediným poskytovatelem, u které si můžete studentské půjčky sjednat. Obrátit se můžete například i na nebankovní sektor a vyřídit si půjčku třeba od Perfect Money.

Studentská půjčka GE Money bank
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Studentská půjčka GE Money bank
Ohodnotit recenzi

Studentská půjčka GE Money bank
Ohodnotit recenzi