18.11.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

Studentská půjčka

18.11.2013
Kategorie: Rychlé půjčky

Mnoho lidí má při studiu problémy s tím, aby vyšli s penězi. Většinou to často vychází jen tak tak a občas se může stát, že je dokonce potřeba si pár tisíc korun půjčit od spolubydlíco nebo kamaráda.

Pokud takovou možnost nemáš, ale peníze ti chybí, pak by se ti mohla hodit studentská půjčka s možností vypůjčit si až 5000 Kč s úrokem od 10 %.

Studentské půjčky u nás poskytuje několik subjektů, patří sem jak bankovní instituce tak i nebankovní společnosti. U banky si většinou můžete půjčit desítky tisíc, ale je potřeba být bonitní a doložit potvrzení o studiu. Nebankovní společnosti naopak půjčí rychleji a také nebudou tolik prověřovat vaši bonitu.

Jednou ze společností, u které si můžete peníze na studium vypůjčit je Perfect Money. Tato firma vám půjčí až 5000 Kč velmi rychle, stačí si podat žádost o půjčku přes internet.

Výhody studentské půjčky:

  • Není třeba doložení účelu
  • Je i bez prokazování příjmů
  • Neplatíte žádné poplatky předem

I když si u Perfect Money nepůjčíte tolik, jako v bance, mají neodolatelnou nabídkou a tou je bezúročná půjčka. Díky bonusu totiž Studentská půjčkanemusíte při první půjčce platit žádné úroky ani navýšení, prostě jen splatíte navýšenou částku

Žádné poplatky ani 1 Kč

Výhodou naší půjčky pro studenty je to, že k jejímu vyřízení nepotřebujete na svém bankovním účtě ani 1 Kč. Není totiž potřeba platit ověřovací či registrační poplatky předem.

Peníze na účtě už do dvou dnů

Díky rychlému vyřízení a minimálnímu prověřování studentů netrvá schválení půjčky pro studenty dlouho a vy tak můžete mít svoje peníze na účtě už během dvou dnů. Ověření klienti, kteří si u nás půjčují opakovaně pak mohou získat peníze z půjčky ještě v den podání žádosti.

Studentská půjčka
Ohodnotit recenzi

2 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Studentská půjčka
Ohodnotit recenzi

Studentská půjčka
Ohodnotit recenzi