Tesco půjčka – je podvod?

26.7.2013
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Tesco půjčkaFirma Tesco byla až donedávna pro většinu z nás pouhým symbolem velkého nákupního centra. Poslední dobou ale začínají svoje služby značně rozšiřovat, ať už je to formou jejich prodeje potravin online anebo nabídkou úvěrů. U Tesca si nyní můžete půjčit peníze čtyřmi způsoby.

Hotovostní Tesco půjčka

Ti, kteří hledají klasické osobní půjčky s možností získat peníze v hotovosti mohou využít právě této služby. Bez ručení a bez nutnosti doložení účelu půjčky si můžete sjednat úvěr přes internet nebo u některé pobočky v Tescu až do výše 150 000 Kč. Minimum, které si můžete u této firmy půjčit je 20 000 Kč.

Kreditní karta ClubCard

Protože je Tesco spojeno s nakupování, určitě u nich nesmí chybět nabídka kreditní karty, díky které lze platit nejen za nákupy na dluh. Díky jejich věrnostnímu programu navíc můžete při nakupování sbírat bonusové body.

Nezapomínejte ale na to, že i když to tak na první pohled nevypadá, jde také o úvěr a tím pádem je to služba výhodná pro Tesco a ne pro vás.

Spojení půjček

V případě, že máte více dluhů a chcete svoje splátky sjednotit můžete využít konsolidace půjček od Tesca. Sloučit tak můžete dluhy z kreditky Clubcard, hotovostních půjček či spotřebitelských úvěrů, které máte sjednány u Tesco.

Zkušenost klienta

Jsme spotřebitelský úvěr schvalovali telefonicky, kde se nahlásilo jméno a příjmení, r. č., adresa, výše úvěru, počet splátek, a během pár vteřin nám řekli jestli to žadateli schvalují či ne. Takže vyřízeno i s vyplněním smlouvy „pár“ minut.

Tesco půjčka – je podvod?
Ohodnotit recenzi
Kontaktní formulář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Tesco půjčka – je podvod?
Ohodnotit recenzi

Tesco půjčka – je podvod?
Ohodnotit recenzi