Tommy Stachi recenze

11.7.2013
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Hledáte způsob, jak si půjčit peníze a narazili jste na některou z nebankovních společností? Předtím, než se u nich rozhodnete si půjčku sjednat byste si ale určitě měli projít internetové diskuze a zjistit, jaké zkušenosti mají ostatní klienti s tímto úvěrem.

Často se totiž jedná o podvod anebo o lichváře, což by pro vás bylo extrémně nevýhodné. Jednou z nebankovních společností, které je u nás v poslední době dost známá je firma Tommy Stachi. Jak je to s ní a s jejich úvěry?

Firma Tommy Stachi u nás nabízí půjčky a úvěry minimálně na dvou internetových stránkách a to na jejich hlavním webu TommyStachi.cz a menší půjčky před výplatou do 3000 Kč na webu 3000mistaci.cz, kde se můžete dozvědět o tom, jak získat tuto malou půjčku u nich na pobočce.

Půjčka bez poplatků předem

Není pravidlem, že by nebankovní společnosti vyžadovali po klientech platbu registračních poplatků předem, ovšem často to tak bývá.

Poplatek může být někdy mnohem vyšší než pouze ověřovací symbolická 1 Kč, ovšem u firmy Tommy Stachi to tak není. To je prvním znakem toho, že by nemuselo jít o podvod.

Podmínky pro získání půjčky

Poplatky předem sice řešit nemusíte, můžete ovšem půjčku od Tommi Stachy získat? Splníte jejich podmínky? Podívejme se na to, co po vás budou u této úvěrové společnosti při žádosti o půjčku vyžadovat:

Podmínky pro zaměstnance:

  • 2 doklady totožnosti
  • pracovní smlouva
  • výplatní páska z posledního měsíce
  • výpis s účtu za poslední měsíc

Podmínky pro živnostníky, OSVČ:

  • 2 doklady totožnosti
  • výpis ze živnostenského rejstříku
  • daňové přiznání z loňska
  • vydané faktury za poslední 2 měsíce
  • výpis z účtu za poslední 2 měsíce

Jak tedy sami můžete vidět, není zde nikde zmínka o tom, že by se nahlíželo do registrů dlužníků. Tommy Stachi totiž nabízí tzv. půjčky bez registru, což znamená, že bonitu klienta z hlediska jeho platební minulosti nijak neprověřují.

Kontakt na firmu Tommy Stachi:

TOMMY STACHI s.r.o.
Táboritská 23, Praha 3
Tel.: 221 460 400, 841 188 188
Fax: 221460499
snadnapujcka@tommystachi.cz

Provozní doba:
Po – Čt: 9:00 – 18:00
Pá: 9:00 – 15:30

Nevýhody půjčky

Mnoho klientů, jež mají problémy s registry dlužníků a nemohou si jinde půjčit to zkusí právě u Tommi Stachi. Půjčku zde opravdu dostanou, nevýhoda je však v tom, že je zde relativně krátká doba splatnosti a tak jsou měsíční splátky dost vysoké, třeba i v hodnotě několika tisíc korun.

Tommy Stachi recenze
3.8 (75%) 4
Kontaktní formulář

11 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Tommy Stachi recenze
3.8 (75%) 4

Tommy Stachi recenze
3.8 (75%) 4