29.7.2013
Kategorie: Katalog firem

Tomova půjčka podvod

29.7.2013
Kategorie: Katalog firem

Hledáte způsob, jak si půjčit peníze online? V takovém případě jste možná narazili na úvěr s názvem Tomova půjčka, který klientům nabízí úvěry až do 150 000 Kč, o které si můžete požádat přes internet díky žádosti, která je dostupná přímo na jejich stránkách.

Protože tyto webové stránky nenabízí kompletní informace a všechno, co potřebují klienti před sjednáním žádosti vědět, mnoho z nich se zajímá o to, zda náhodou nejde o nějaký podvod.

Prvním znakem podvodných půjček a úvěrů bývá to, že se při sjednávání půjčky musí platit poplatky předem. Tato povinnost u Tomovy půjčky není a navíc jsou zde i kontaktní údaje na společnost Cresco Group, která patří mezi známé poskytovatele a zprostředkovatele úvěrů.

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak půjčky u Cresco fungují, stačí si otevřít jejich podmínky, které najdete na webu Tomova půjčka a které musíte odsouhlasit v případě, že sí chcete o tuto půjčku požádat.

Cresco Group totiž nepatří mezi klasickou nebankovní společnosti, například jako Home Credit nebo Ferratum. Cresco Group právě s takovými nebankovními společnostmi spolupracuje a na svých internetových stránkách nabízí jejich služby a úvěry.

Je tedy velmi pravděpodobné, že pokud získáte Tomovu půjčku, bude investorem jiná úvěrová společnost než Cresco Group.

Zatím nejsou na internetu žádné diskuze se zkušenostmi uživatelů a tak si na reálné recenze musíme ještě počkat. S velkou pravděpodobností ale o podvod nepůjde, to však neznamená, že byste měli být při sjednávání jejich úvěrů méně ostražití.

Tomova půjčka podvod
Ohodnotit recenzi

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Tomova půjčka podvod
Ohodnotit recenzi

Tomova půjčka podvod
Ohodnotit recenzi