Tvorba ready made společnosti

12.7.2013
Kategorie: Zakládání společností

Divíte se, jak je možné, že v dnešní době má každá firma velmi rychle svoji společnost, i když rozhodně nevypadá na to, že by měla na zaplacení vkladu 200 000 Kč?

Je velmi pravděpodobné, že právě taková společnost využila koupě ready made společnosti, což je rychlý způsob získání vlastní společnosti – ať už s.r.o., SE anebo akciové společnosti.

Jaká je výhoda ready made společnosti?

Hlavním rozdílem mezi tím, když si koupíte readymade společnost a když si ji necháte založit je v tom, že při ready made způsobu si kupujete už vytvořenou společnost, která je určena pouze k prodeji a nebyla v minulosti nijak používaná.

U neověřeného prodejce může hrozit riziko toho, že už má společnost nějakou minulost a třeba i pohledávky, proto doporučujeme nakupovat jen od ověřených prodejců ready made společností.

Tvorba ready made společnostiDíky tomu, že už je společnost vytvořená není potřeba platit vklad 200 tisíc korun, což je pro mnoho zájemců často problematické. Ready made společnosti tak umožňují získat vlastní s.r.o. i klientům, kteří nemají dostatek peněz v hotovosti na uhrazení povinného vkladu.

Ceník ready made společností

U různých firem stojí koupě ready made společností jiné částky. Zde vám přinášíme krátký ceník několika firem, u kterých si můžete v České republice sjednat ready made společnost s ručením omezeným
.

  • PodnikejSnadno: 21 400 Kč
  • Spolecnosti123: 18 900 Kč
  • Firmin: od 21 900 Kč
  • Firmus: od 19 400 Kč
  • SpolecnostiProVas: 21 900 Kč
  • CeVe: od 17 800 Kč
Tvorba ready made společnosti
5 (100%) 1

2 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Tvorba ready made společnosti
5 (100%) 1

Tvorba ready made společnosti
5 (100%) 1