Vánoční půjčky ihned

12.12.2013
Kategorie: Půjčky do výplaty, Rychlé půjčky

Nakupování vánočních dárků už už řadu z nás postihlo a určitě jste si už spočítali, že ani letošní vánoce nebudou nejlevnější, pokud chcete udělat svým blízkým radost.

Často totiž dárky, které opravdu za něco stojí, nejsou zrovna levné a pokud chcete potěšit každého, sáhnete si už hlouběji do vaší peněženky.

Vánoční půjčky

Půjčky na vánoční dárky

Někomu finance před Vánoci nevychází a tak si musí půjčovat. Když to nejde od známých, jsou na řadě půjčky.

Vánoční půjčky můžete zkusit hledat v bance, ale obávám se, že neuspějete. Banky na Vánoce nechystají žádné akční úvěrové produkty a pokud už u nich nemáte sjednaný kontokorentní úvěr nebo kreditní kartu, potom byste si museli sjednávat osobní půjčku a to nějakou dobu trvá.

Pokud nechcete riskovat, že nákup vánočních dárků nestihnete, můžete zkusit variantu nějaké menší rychlejší půjčky.

Tyto „rychlé půjčky na Vánoce“ najdete především v nebankovním sektoru. Určitě všichni dobře znáte firmy jako Home Credit či Provident Financial, ty však nejsou jediné.

Existuje mnoho menších a přesto důvěryhodných úvěrových společností, které vám půjčí až 15 000 Kč.

Tito poskytovatelé nabízí peníze na kratší dobu, většinou na pár týdnů. Jestliže máte po vánocích anebo během nich zajištěný nějaký příjem, můžete tuto půjčku využít a zaplatit za dárky později, až splacením půjčky.

Kdo na vánoční dárky?

Vánoční půjčky lidem, kterým chybí peníze před výplatou půjčuje několik firem. Různé společnosti mají různé výše půjček, proto jsme pro vás připravili tenhle rychlý přehled a srovnání nejoblíbenějších rychlých půjček.

Půjčky do 3000

Pro lidi, kteří hledají vánoční půjčky do 5000 Kč ihned,  lze doporučit firmu Perfect Money. Tato nebankovní společnost vám poprvé, bez prověřování půjčí 3000 Kč a při opakované půjčce až 5000 Kč.

Sjednání úvěru od Perfect Money lze provést po internetu. Na jejich stránkách totiž najdete online žádost o vánoční půjčku, kterou můžete nyní v akci získat bez navýšení. Znamená to tedy, že za půjčení peněz nezaplatíte ani 1 kč navíc.

Půjčka do 3000 Kč je dostupná ihned na účet, stačí vyřídit úvěrovou smlouvu. Tu vám společnost Perfect Money s.r.o. pošle emailem, stačí ji tedy jen vytisknout a poslat. Hned po přijetí a schválení žádosti vám posílají peníze (většinou během 15 minut) a vy je máte ještě v ten den na účtě.

Poplatky jsou až v případě opakované půjčky, ovšem předem nikdy nic neplatíte. Úrok se pohybuje od 10 do 24%. Nižší úrok je v případě, že si vezmete půjčku na týden, při prodloužení doby splatnosti se úroková sazba navyšuje.

Půjčka do 5000 Kč

Druhou variantou, kterou můžeme doporučit je nová SMS půjčka od Zaplo Finance. Tato internetová Zaplo půjčka je u nás dostupná jen chvilku, ale díky svým výhodným nabídkám je značně oblíbená.

Poprvé vám totiž nabídnou až 5000 Kč bez ověřování a půjčit si můžete jako stálý klient až 12 500 Kč. Vyřízení půjčky je snadné a rychlé, podobně jako o Perfect Money.

Rychlá půjčka i bez nahlížení do registrů dlužníků

Podobné sms půjčky bez registračního poplatku 1 kč nabízí také společnost Ferratum Czech. Ta je naopak nejstarší úvěrovou společností, která u nás rychlé půjčky po internetu či přes SMSku nabízí.

Půjčit si u nich můžete až 10 000 Kč, poprvé vám ale půjčí nejvíce 3000 Kč. První půjčku si můžete vyzkoušet zdarma, v takovém případě je maximální půjčka 2000 Kč na 15 dní.

Vánoční půjčky ihned
Ohodnotit recenzi

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Vánoční půjčky ihned
Ohodnotit recenzi

Vánoční půjčky ihned
Ohodnotit recenzi