ViaSMS.cz půjčka – podvod?

6.8.2013
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Jestliže vám chybí pár tisíc korun a rádi byste si půjčili tuto částku pouze na kratší dobu, můžete využít tzv. SMS půjček, které u nás poskytuje několik nebankovních společností. Jednou z prvních nebankovních společností, která u nás začala s tímto trendem krátkodobého půjčování finančních prostředků byla firma Via SMS, u které si samozřejmě stále peníze půjčovat můžete.

Půjčky až do 12 000 Kč

SMS půjčky mají sice výhody v tom, že je mohou získat i klienti s horší bonitou, ovšem je pak nutné, aby byl klient ověřený předtím, než mu půjčí vysoké částky. Proto jsou při prvních půjčkách dostupné jen sumy do 5000, maximum, které si lze půjčit poprvé je 4500 Kč.

Při každé další půjčce se částka o něco navyšuje, tady je přehled částek při dalších půjčkách:

  • Druhá půjčka do 6000 Kč
  • Třetí půjčka do 8000 Kč
  • Čtvrtá půjčka do 10 000 Kč
  • Pátá půjčka do 12 000 Kč

ViaSMS půjčkaRychlá půjčka na účet

Výhody SMS půjček jsou nejen v minimálních podmínkách (k získání jejich úvěru vám vlastně stačí jen občanka a účet v bance), ale také v možnosti rychlého získání úvěru. Právě díky ViaSMS je totiž možné mít peníze už během několika desítek hodin – není zde totiž žádné dlouhé vyřizování ani schvalování a vše můžete vyřídit pohodlně z domova, bez nutnosti osobní návštěvy na pobočce.

Zkušenosti a recenze uživatelů

Anonymní

U společnosti zaplatíte POUZE 1,- Kč při registraci a to jenom pokud budete chtít půjčku přes bankovní účet.Při registraci jste si mohla povšimnout že nikam nezadáváte číslo účtu. Minulý měsíc společnost Via SMS s.r.o. začala půjčovat i formou poštovních poukázek a za ty nemusíte platit předem ani TU 1,- Kč. Jediná potíž je v tom, že vám peníze přijdou až za 3 pracovní dny.Já firmu dlouhodobě využívám a vřele ji všem doporučuju.

Jirka

O půjčku jsem požádal a také ji obratem dostal pokud je někdo předlužený a z toho důvodu mu nepůjčili a on se pak mstí ,tim ,že je ozn.za podvodníky,je jeho problém.Já za sebe mohu vřele doporučit

Iva

mohu doporucit pomohli v tizive situaci urcite jejich sluzeb opet vyuziju

ViaSMS.cz půjčka – podvod?
4 (80%) 1
Kontaktní formulář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

ViaSMS.cz půjčka – podvod?
4 (80%) 1

ViaSMS.cz půjčka – podvod?
4 (80%) 1