29.7.2013
Kategorie: Hypotéky, Katalog firem

VitaCredit je podvod?

29.7.2013
Kategorie: Hypotéky, Katalog firem

VitaCredit je podvodDíky nabídce úvěrů dnes můžete využít peníze z půjčky na mnoho různých účelů. Díky tomu, že vás neomezuje výše úvěru lze využít finanční prostředky i k financování bydlení – ať už si chystáte koupit nový dům či byt, anebo máte v plánu jen rekonstrukci dosavadního.

K financování bydlení se využívají speciální půjčky ve vyšších sumách – jde o tzv. Hypoteční úvěry. Jde o úvěry, který se pohybují v hodnotě stovek tisíc až milionů a dost často mají dvě standardní podmínky – nutnost ručení nemovitostí a také doložení účelu půjčky (výdaje musíte dokazovat fakturami).

Hypotéku si můžete sjednat v bance, ale lze se obrátit také na nebankovní společnosti. Jednou z firem, u kterých si můžete o nebankovní hypotéku požádat je VitaCredit. U Vitacredit si můžete vzít hypotéky s ručením nemovitostí, výběr je ze čtyř produktů a to:

  • VitaCredit úvěr Nemovitost
  • VitaCredit úvěr Nemovitost Flexi
  • VitaCredit úvěr Nemovitost Podnikatel fix
  • VitaCredit ručení komerčními objekty a pozemky

Rozdíl mezi úvěry je například tom, kolik pěnez si můžete půjčit, jakou nemovitostí ručíte anebo rozdíl ve splácení.

V případě, že si chcete některou z jejich hypoték sjednat byste si ale měli předem přečíst některé zkušenosti a recenze klientů, kteří jejich služby v minulosti využili.

Několik vybraných komentářů z diskuze je zde:

Honza

S touhle firmou rozhodně žádnou smlouvu nepodepisujte. Mají spoustu skrytých poplatků, sankcí atd. Měl sem od nich půjčku ručenou nemovitostí a jen takatak sem to splatil !! pěkně si na mě namastili kapsu, když to všechno spočtu, přeplatil sem asi 4 – 5 krát. Je to zlodějna. Dál od nich.

Tomáš

Lidi tak na co čekat, je proti nim potřeba bojovat. Tahle firma propojená na Smart Hypo akorát okrádá slušný a podstivý lidi ! Kamarád si od nich půjčil, párkrát poslat pozdě splátku a ejhle měl dražbu na krku, díky rodině a známým, kteří mu finančně pomohli o barák nepřišel, ale má pěkně drahou doživotní zkušenost, kterou bude splácet až do důchodu…

Anonymní

Zaráží mne jednání této firmy. Vzala jsme si od nich úvěr a dodnes nechápu, z jakého důvodu mi účtovali stálé upomínky. Po telefonickém rozhovoru s jejich zaměstnankyní jsem se dozvěděla, že mi prý poslali několik upomínek, nevím kam. Volala jsem si i na poštu, tam nic neměli, takže mi nepřišlo adekvátní účtovat mi částku vždy 900,-, dle mne když si člověk bere úvěr, tak zjevně nemá prostředky a účtovat si 900,- za něco, co od nich nechodí mi nepřijde jako seriózní jednání. Volala jsem opět do firmy, jestli je vše v pořádku a bylo mi opět sděleno, že mám zaplatit částku 1 650,-. Nechápu jejich systém, když mi jedna paní říká toto a druhá onoho. Raději jsem si hovory začala evidovat a nahrávat z důvodu zkvalitnění našich závazků.  Budu ráda, že vše doplatím a už nikdy více nic takového.

VitaCredit je podvod?
3 (60%) 1
Kontaktní formulář

5 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

VitaCredit je podvod?
3 (60%) 1

VitaCredit je podvod?
3 (60%) 1