Vyřízená půjčka recenze

26.7.2013
Kategorie: Katalog firem, Rychlé půjčky

Ne každý, kdo si u banky anebo u nebankovní společnosti požádá o půjčku má ihned jasné, že mu ji schválí a on dostane potřebné finanční prostředky. To, zda je úvěr průchodnější a zda vám vaši žádost schválí se odvíjí od požadavků poskytovatele úvěru.

Čím méně si půjčíte, tím jsou podmínky pro schválení úvěru nižší. Právě proto si lidé často půjčují formou Vyřízené půjčky od Cresco Group.

Tato půjčka je podobně jako úvěry od Crediton, Zaplo či Ferratum vhodná jak pro ty, kteří nemají dostatečnou bonitu a nemohou si půjčit jinde, ale také například pro zaměstnance, kterým chybí pár tisíc korun před výplatou.

Vyřízená půjčka recenzeVyřízená půjčka je totiž dostupná v částce od 500 do 12 000 Kč se splatností na několik týdnů. Vybrat si můžete ze tří období splatnosti:

  • Půjčka na 15 dnů
  • Půjčka na 21 dnů
  • Půjčka na 30 dnů

Výhodou této malé půjčky je to, že sjednání půjčky je velmi snadné a nepotřebujete k tomu skoro žádné doklady.

Postačí vám vyplnit pár údajů o vaší osobě a počkat na to, až vás zástupce společnosti Cresco kontaktujte.

I když je hodnota RPSN u této půjčky vysoká, nedá se toto hodnocení úrokových sazeb u rychlé půjčky od Cresco použít, protože zde je úrokování na jiných principech. Podle příkladu na jejich stránce ovšem nejsou poplatky o nic vyšší než u konkurence.

Vyřízená půjčka recenze
Ohodnotit recenzi
Štítky:

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Vyřízená půjčka recenze
Ohodnotit recenzi

Vyřízená půjčka recenze
Ohodnotit recenzi