12.7.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

Zaimo půjčka – recenze

12.7.2014
Kategorie: Rychlé půjčky

Mezi poskytovatele krátkodobých půjček se dnes kromě známých firem jako Ferratum nebo Crediton zařadila další firma, u nichž je dostupná Zaimo půjčka.

Objevila se u nás teprve nedávno a je zastupovaná firmou Kredito24, která u nás ještě není tolik známá. Podíváme se proto na tento zaimo recenzeúvěr blíž a zjistíme, jaké možnosti krátkodobého financování nabízí.

Půjčka až do 25 000 kč

Po internetu se dnes můžete půjčovat peníze pohodlně a rychle a to nejen v nižších částkách, ale klidně i v hodnotě desítek tisíc korun. Příkladem je nejen Zaimo půjčka, kde si lze půjčit až 25 000, ale třeba také Aasa půjčka nebo Door půjčky.

Nemusíte tak nikam chodit, žádost o půjčku si můžete podat ihned ještě dnes. Není potřeba dokládat žádné formality, takže opravdu není třeba nikam chodit.

Splatnost půjčky je o něco delší než u klasické Kredito24 krátkodobé půjčky. Zatímco u té je doba splatnosti v řádech týdnů, u Zaiomo půjčky můžete dluh splácet až několik měsíců, maximálně 2 roky.

Zvláštností u Zaiomo půjčky je to, že schvalují žádosti mnohem více lidem, než konkurence. Důvodem je jejich zvláštní scoringový systém, který určuje, zda má klient na půjčku nárok nebo nikoliv.

 

Půjčka s poplatkem 1 Kč

Mnoho z vás určitě zajímá, zda jsou u této půjčky povinné nějaké poplatky předem. Registrační poplatek pro nové klienty zde je, ovšem platíte pouze 1 Kč.

Výhody Zaimo půjčky:

  • není třeba doložení příjmů
  • rychlé a snadné vyřízení přes internet
  • sleva 250 Kč za doporučení

Vaše recenze a zkušenosti

Jana

Nepotřebovala jsem velkou půjčku. No při malé půjčce je třeba počítat s vyšším úrokem. Co oceňuji v případě Zaimo je individuální přístup. Půjčku mi doslova ušili na míru.

Zaimo půjčka – recenze
Ohodnotit recenzi

1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

Zaimo půjčka – recenze
Ohodnotit recenzi

Zaimo půjčka – recenze
Ohodnotit recenzi