11.7.2013
Kategorie: Katalog firem

ZFP akademie – diskuse, podvody

11.7.2013
Kategorie: Katalog firem

Právě v dnešní době mají různé MLM systémy, podvodné firmy a podobné subjekty možnost oslovit mnoho lidí, kteří hledají práci či způsob, jak vydělat peníze.

Nabídka kvalitního zaměstnání s dobrým platovým ohodnocením u nás není příliš široká a je proto často nutné hledat i mezi zaměstnáními jako jsou obchodní zástupci či finanční poradci. Právě v takovém případě se může stát, že se setkáte s firmou ZFP group a jejich nabídkou školení ZFP akademie.

Co je to ZFP akademie?

ZFP akademie je skupina lidí, kteří dělají nejen školení v oblasti financí, ale zároveň s tím nabízí také některé úvěrové produkty. Není asi překvapením, že jde právě o typy pojištění, kde lze v případě zprostředkování smlouvy získat velké provize – příkladem je například právě životní pojištění, produkt ze kterého se živí spousty obchodních zástupců a je asi tou nejnevýhodnější službou mezi pojistkami.

To vám ale v ZFP neřeknou, právě naopak. V této společnosti se snaží nabírat nové lidí, kteří budou jejich služby propagovat. Z propagace a především z uzavřených smluv pak získají pracovníci ZFP provize.

Předtím, než vám však ZFP umožní formou jejich produktů vydělávat vás vyškolí ve finanční oblasti. Školení ovšem nebude zadarmo a je nutné za něj zaplatit několik tisíc korun.

Počítejte s tím, že během akademie se vás budou lidé ze ZFP group snažit motivovat a ukázat, jak skvělý lze díky jejich práci žít. Pojmy jako finanční svoboda, pasivní příjmy atd. se tu jistě nešetří. Je to ale opravdu tako růžové, jak to jejich manageři popisují?

Nejen na internetu můžete objevit mnoho nejspokojených bývalých pracovníků či partnerů ZFP, kteří poznali, že jde pouze o špatné finanční poradenství a vy budete nakonec nuceni k tomu, abyste prodávali nevýhodné finanční produkty své rodině.

Nenechte se tedy zlákat nabídkou rychlých a snadných příjmů a nejprve si pročtěte diskuze o ZFP Group a jejich akademii.

ZFP akademie – diskuse, podvody
3 (60%) 2

12 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nejlepsi

ZFP akademie – diskuse, podvody
3 (60%) 2

ZFP akademie – diskuse, podvody
3 (60%) 2